Про Дім МК

Дім МК, мистецтво та освіта – це унікальна українська компанія, покликанням якої є створення передумов для розвитку відкритого інтелектуального й творчого середовища. Ми переконані, що сучасний ресурс України – це насамперед її творчий потенціал, який, з одного боку, втілений у роботу українських науковців, художників, письменників, композиторів, кіно- та театральних режисерів, а з іншого – лише починає оформлюватися завдяки творчій енергії молодих митців, потенціалу дитячої творчості тощо.

На наш погляд, однією з умов створення і підтримки високого потенціалу культури в Україні є якісна освіта, що є безперервним процесом для дітей і дорослих. Зважаючи на це, Дім МК – це компанія, яка втілює синергію мистецтва й освіти:

  • Найкращі сучасні методики дошкільного навчання та позашкільної освіти для дітей і підлітків, які передбачають гармонійний розвиток дитини, втілено в роботі нашого Дому для дошкільнят “Окешка”  
  • Діалог зі світом, можливість репрезентації власного досвіду й успішної історії, пошук партнерів у світі, зацікавлених у Вашій діяльності, – це першочергове завдання нашої Школи англійської “Оксфорд Клас”
  • Створення, реалізація та репрезентація мистецького контенту, можливість його актуалізації в українському та закордонному культурному просторі, старт для міжнародної співпраці українських митців, знайомство з інтеграційнимим культурними процесами в Україні, промоція української культури в Україні та світі – це щоденна робота команди Дому МК.

Дім МК – це перша українська компанія, яка запропонувала власну модель соціально відповідального бізнесу, зокрема щодо фінансування культурних проектів: Ваша персональна інвестиція в освіту себе і Ваших дітей є інвестицією в розвиток українського культурного контенту. Саме тому аудиторія Центру освіти для дітей “Окешка” та Школи англійської мови “Оксфорд Клас” є безпосередніми учасниками розвитку культурного простору України.

Такий підхід, на наш погляд, дозволяє розуміти цінність культури як власну інвестицію у свій персональний саморозвиток, впізнаваність України у світі, адже саме культура і мистецтво є основним іміджевим та економічним ресурсом держави.

Дім МК:

  • інтегруємо мистецтво та освіту
  • відкриваємо Україну світу
  • розвиваємо і розвиваємося в культурному просторі
  • толеруємо Вашів запити на саморозвиток
  • вдосконалюємо спільну мову зі світом
  • розширюємо український культурний простір