Тема з варіаціями. Live

Дім МК і Продюсерський центр Jazz in Kiev створюють протягом багатьох років у столиці особливу атмосферу виру джазової музики. Щосереди у рамках авторського проекту відомого українського джазмена і журналіста Олексія Когана «Тема з варіаціями. Live» на нашу сцену виходять найкращі джазові музиканти Києва – Наталя Лебедєва, Валентин Корнієнко, Сергій Овсянников, Дмитро Александров, Лаура Марті, Роман Коляда, Денис Дудко та інші джазмени.

Окрім того, у наших стінах виступають українські музиканти, які живуть за межами України – Юхим Чупахін, Богдан Гуменюк, Олеся Здоровецька й іноземні артисти – Ленні Сендерський (Ізраїль), Гай Дейвіс (США), Ханс Пітер Салентін (Німеччина), Ерік Бергене (Норвегія) та інші видатні імпровізатори сучасності.

Кожен джазовий концерт у домі МК – це ще й особлива історія, розказана Олексієм Коганом, арт-директром Продюсерського центру Jazz in Kiev. Щоразу – це захоплююча мандрівка у світ джазу, ритмів серця й емоції видатних музикантів, завдяки яким ми живемо в стилі джазу.

Фото: Ігор Петроф