MK Classics

Класична музика українських і закордонних композиторів у виконанні найкращих колективів – особлива сторінка в історії Дому МК. Починаючи з 2008 року, наш концертний зал став одним із ключових майданчиків для світових прем’єр, спілкування з визначними музикантами сучасності, професійних обмінів і фестивальних подій. За ці роки команді Дому МК і незмінному куратору проектів класичної музики Тетяні Калініченко вдалося втілити в життя високий і вишуканий стиль подачі класичної музики. Відтак на нашій сцені відбуваються справді визначні події – прем’єри творів композиторів-сучасників Валентина Сильвестрова, Вікторії Польової, Максима Шалигіна, Едуарда Артем’єва, Гії Канчелі, Добрінкі Табакової та багатьох інших знакових композиторів. Водночас Дім МК став для них не лише концертним майданчиком, а й місцем співтворчості з українськими музикантами і глядачами.

У концертних програмах проекту MK Classics беруть участь найкращі виконавці – Національний ансамбль солістів “Київська Камерата”, Національний камерний ансамбль “Київські солісти”, Nostri Temporis Ensemble, Муніципальний камерний хор “Київ”,  хоровий ансамбль “Alter Ratio”, Творча майстерня Мирослави Которович “АртеХатта” та інші колективи.

Особливою сторінкою в репрезентації класичної музики Дому МК є постійна співпраця з New Era Orchestra (арт-директор і диригент Тетяна Калініченко) – камерним оркестром, який задає тренд на якісне та емоційне виконання сучасної класичної музики в Україні.