Кіно

Дім МК спільно з культурними інституціями і дипломатичними установами, які працюють в Україні, пропонують киянам познайомитися з найкращими фільмами світового кінематографу і водночас відчути справжню розкіш. Адже глядачам пропонуються стрічки з оригінальною звуковою доріжкою (відтитровані українською мовою). Традиційно фільми представляють професійні кінознавці.  

Найбільшої популярності в рамках “Світового кіносалону” одержали сезони японського, іспаномовного, німецькомовного кіно. Кожен сезон триває протягом місяця, що дозволяє глядачам максимально зануритися в культуру окремого народу і познайомитися з особливостями його кіноісторії. Пропоновані фільми представляють різні жанри і стилі й не повторюють афіші традиційних кінотеатрів.

Важливою складовою проекту “Світового кіносалону” є обговорення фільмів, знайомство з кінопроцесом, творчістю не лише окремих режисерів, а й усіх учасників кіновиробництва – від художників по костюмах і до композиторів, завдяки яким оживає кінематографічне полотно на екрані. Відтак наші покази – це своєрідний формат кіноклубу, де кожен долучається до обговорень, а його глядацьке сприйняття може розкрити грані конкретної стрічки, які у своїх оглядах почасти оминають навіть професійні критики.    

У свою чергу Дім МК в рамках “Світового кіносалону” періодично проводить Британський сезон кіноклубу. Це проект Школи англійської мови “Оксфорд Клас” Дому МК, який покликаний допомогти нашим студентам і всім, хто вивчає англійську мову, інтегруватися у мовний простір через мову кіно. Викладачі “Оксфорд Класу” після перегляду фільму обговорюють із глядачами сюжетні лінії, проблематику фільму і в невимушений спосіб провокують глядача розпочати дискусію англійською мовою.