Книгарня

Найновіші видання світового нон-фікшн, біографічні бестселери про видатних акторів, музикантів, художників, письменників, найцікавіше з дитячої полички українських і закордонних видавництв, мистецтвознавча література і новинки філософії, соціології, політології… Перелік можна продовжувати – усе це ви неодмінно знайдете у Книжковій крамничці Дому МК.

Водночас наша книжкова історія є особливою. Адже це не лише зустріч із книгою на полиці, а й можливість спілкування з її автором, видавцем і найкреативнішими читачами. Відтак Книжкова крамничка Дому МК є постійним організатором презентацій новинок української літератури, творчих вечорів і дискусійних клубів для учасників літературного процесу.

Завдяки цьому Книжкова крамничка Дому МК – співорганізатор подій для найбільших українських видавництв: «Клуб сімейного дозвілля»», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева», видавничий дім «КОМОРА», «Книги ХХІ», «Дух і Літера», «Основи» тощо. А нашими постійними гостями є топ-письменники – Світлана Алексієвич, Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Ігор Померанцев, Ірина Цілик, Олена Гусейнова, Макс Кідрук та багато інших видатних письменників сучасності.

Книжкова крамничка Дому МК – особливе місце і для українського меломана, адже у нас – найкраща добірка класичної і джазової музики, постійне оновлення рок-релізів і спеціалізована музична література для музикантів-початківців і професіоналів.

Відкритість до інших культур – це один із пріоритетів діяльності Дому МК, саме тому ми забезпечуємо великий вибір зарубіжних книг мовою оригіналу.