Дитяча Театральна Майстерня МК – територія вільного творчого розвитку дитини.

Ми не прагнемо залучати дитину в професійне художнє життя, але хочемо прищепити творчий підхід до будь-якої справи, розширити загальний кругозір та художнє сприйняття життя, привити відчуття свободи і внутрішньої відкритості до всього нового, навчити колективної творчості й спілкування, уважності й чуйності до свого партнера.

На заняттях діти будуть поступово опановувати навички імпровізації, тренувати тіло й голос, знаходячи фізичну та емоційну розкутість. Безпосередність, закладена в дитячому сприйнятті світу, поєднана з почуттям відповідальності й самодисципліни, допоможе дитині стати більш відкритою, вільною і цілеспрямованою.

В Майстерні діти будуть:

  •  вивчати основи акторської майстерності, імпровізації й пластичного тренажу тіла;
  • вивчати основи сценічної мови і руху, взаємодія з партнером на сцені;
  •  дізнаватися про основи теоретичних понять (етюд, подія, подієвий ряд, другий план, сюжет і його структура, внутрішній монолог, публічна самотність і ін.) і підвищувати загальну ерудицію.
  • створювати індивідуальні або колективні етюди та композиції і, як результат, розвивати образне й асоціативне мислення, розслаблено й органічно відчувати себе перед публікою, легко виконувати прості фізичні дії, відчувати простір і вчитися вільно в ньому жити.
  • через гру, фантазуючи і розмірковуючи над своїм персонажем і подіями етюду, сцени, уривка, дитина буде знайомитися з базовими навичками роботи над текстом п’єси і роллю, з організацією драматичної сцени, брати участь в підготовці і публічному виконанні невеликих театральних форм.

У нашій Майстерні діти отримують задоволення від творчого процесу, відчувають легкість і внутрішню свободу, відчувають бажання вчитися й розвиватися в будь-якій справі, яка їм до душі. З посмішкою, азартом і натхненням, з палаючими очима й відкритим дитячим серцем!

Період навчання: 11 жовтня – 30 травня 2017 р.

Мова навчання – російська та українська.

 Графік занять та умови навчання:

  • Група дітей 7-11 років: середа з 16.30 до 17.30; субота з 12.00 до 13.00. Абонемент на місяць – 800 грн. Пробне заняття – 150грн
  • Група дітей 12-15 років: середа з 17.45 до 19.15; субота з 13.15 до 14.45. Абонемент на місяць – 1200грн. Пробне заняття – 150грн

Реєстрація за номером: (044) 594 10 63

Або за посиланням  https://goo.gl/hD3KA5

Наш педагог – Наталія Костенко, актриса, учениця Олега Ліпцина, учасниця, а після керівник і помічник режисера в освітньо-постановочному проекті “Семінар Ігрового Театру”.

Викладала в дитячій акторській студії “Арт-Балаган”.

Ролі в спектаклях: “Снігова королева” Андерсена, “Гамлет”, “Дванадцята ніч”, “Приборкання норовливої” Вільяма Шекспіра, “Чайка” Антона Чехова, “Fool For Love” Сема Шеппарда, “Медея” Евріпіда, помічник режисера і учасниця театрального-освітніх проектів “English Theatre” та “Майстерня Ігрового Театру”.

“Я часто спрашиваю себя, почему мы выбрали и продолжаем выбирать эту профессию и, если хотите, этот странный и ускользающий мир театра. Мне кажется, что то главное и сущностное, что есть в театре как в явлении – красота и полнота мироощущения, невозможно ничем подменить или заменить. Это то, что удерживает нас в этом хрупком мире, давая возможность прикоснуться к ощущениям художника, смотрящего на жизнь одновременно наивными глазами ребенка и рассудочным умом взрослого. Это красота и тонкость восприятия, умение видеть больше и глубже, интуитивно проникая в суть вещей. Только с любовью и чутким, уважительным отношением к ребенку, как к уникальному существу с его особой природой и восприятием мира, можно помочь ему раскрыться и увидеть то, чего мы, взрослые, подчастую уже не замечаем. Природа творчества – непредсказуема и часто скрыта глубоко внутри. Нужно лишь время и терпение, чтобы помочь ей проявиться”.