Acoustic Stories від The Elephants

Дім «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57Б) розширює музичні рамки і запускає серію акустичних концертів під назвою Acoustic Stories.

Ми відкриваємо нашу сцену для молодих українських імен. Зустрічаємося щомісяця щоб вживу послухати представників сучасних музичних стилів і напрямків.

Першими учасниками проекту стануть The Elephants – нове ім’я української інді-сцени. Музиканти виступлять 13 квітня. Початок о 20:00!

Вартість квитка – 150 грн

Електронний квиток: https://kontramarka.ua/ru/acoustic-stories-ot-the-elephants-40099.html
Також д
ля замовлення квитків можна зателефонувати по номеру: (044) 594 10 63
Кількість місць в залі обмежена!

Дует The Elephants утворився в 2014 році в місті Суми і відразу ж потрапив у поле зору багатьох оглядачів й  продюсерів, що трапляється вкрай рідко. Два молодих хлопці – Діма й Влад – створюють дивовижної краси інді-фолк – меланхолійний, романтичний і неспішний. The Elephants – артисти зовсім нового покоління – космополітичного і відкритого світу. Ніщо не видає в них приналежність до локальної сцени. Так само звучать подібні гурти зі Швеції, Нової Зеландії, Канади.

Автор пісень і вокаліст Діма Циганенко зізнається, що любить англійську за мелозвучность. Його кумири – американський фолк-колектив Bon Iver і замріяні Foster the People. У тому ж ряду – легкої, повітряної  музики – знаходяться сьогодні і самі The Elephants.

У 2015 році дует познайомився з провідним українським саунд продюсером Євгеном Філатовим (The Maneken), який розгледів потенціал в музиці хлопців і став їх творчим наставником. Євген зробив кілька аранжувань для The Elephants – дивно тонких і акуратних. Він свідомо відтіняв вагу свого імені і досвіду від музики дуету, яка приваблює своєю чистотою.

У першій половині 2016 року Філатов випустив два сингли The Elephants – Friends і Blue Eyes на своєму новому лейблі Vidlik, де виходить музика проекту ONUKA. Friends – пісня-присвята друзям відразу ж стала локальним хітом. Композиція увійшла в топ-10 кращих альтернативних синглів в чарті iTunes.

Уже влітку 2016 року хлопці потрапили в лайн-ап декількох великих фестивалів – Hedonism, Zaxid Fest, Koktebel Jazz Festival. Далі перший сольний концерт і реліз дебютного альбому, записаного The Elephants в тісній співпраці з Євгеном Філатовим. Лонгплей побачив світ восени 2016 року.

МУЗИКА

Слухати сингл Friend: https://soundcloud.com/elephant87/the-elephants-friends

Слухати сингл Blue Eyes: https://soundcloud.com/elephant87/the-elephants-blue-eyes

ВІДЕО

Дивитися кліп Friend: https://youtu.be/fhqvGzrLQPg

ВІДЕО [HD]: Кліп Friend – http://bit.ly/TheElephants_Friend Посилання на офіційні сторінки в Інтернеті: https://www.facebook.com/theelephants.official https://vk.com/theelephants soundcloud.com/elephant87 https://www.youtube.com/channel/UCRYMNgcypuzFlyg-HsqDZtQ https://www.instagram.com/the.elephant.s