Альфонсо Сольдано (фортепіано, Італія) Vibes of Sensations

26 жовтня о 19:30 в рамках проекту MK Classics (куратор – Тетяна Калініченко) відомий італійський піаніст Альфонсо Сольдано представить програму «Vibes of Sensations».

А. Сольдано – професор фортепіано у Державній консерваторії св. Цецилії в Римі. Він публікує велику серію власних транскрипцій фортепіанних концертів у 4 руки, а також є автором першої у світі опублікованої біографії композитора Сергія Борткевича (“Il confine dell’Ingano. Sergei Bortkiewicz”, 2015). Артист записав низку аудіодисків музики М. Кастельнуово-Тедеско, П. Чайковського, С. Рахманінова та С. Борткевича. У 2013 р. був нагороджений міжнародною премією та золотою медаллю “Maison des Artists – 2013” від університету “La Sapienza” (Рим) за визначні артистичні досягнення.

А. Сольдано є керівником концертних сезонів та музичної діяльності Музичного товариства імені Д. Сарро в м. Трані (Італія), а також артистичним директором «Європейської академії мистецтв ім. Альдо Чікколіні» (м. Трані). Він систематично виступає як соліст, а також співпрацює з оркестрами по всьому світі. У березні 2017 року пан Сольдано приймав участь у Міжнародному музичному проекті «Борткевич в Україні».

Програма Концерту в Домі МК:

CASTELNUOVO-TEDESCO
Notturno in Hollywood
Cantico

Alt Wien Rhapsody
– Waltz
– Nachtmusik
– Tragic Fox-Trot

LISZT Vallée d’Obermann
LISZT/WAGNER Isolde Liebestod
LISZT Grande Polonaise Melancholique

Вартість квитків – 150 грн., студенти та пенсіонери – 100 грн. Реєстрація на концерт за телефоном 044 594 10 63.