Анти-концерт «Терапія творчістю: музика, що змінює життя»

Анти-концерт «Терапія творчістю: музика, що змінює життя».
Цей проект був придуманий Владиславою Бучко, для того щоб показати публіці інший світ музики, яка знаходиться в кожному з нас, і показати на реальних прикладах ефективність і унікальність такого напрямку, як музична-терапія!

Владислава закінчила НМАУ ім.П.І. Чайковського, як піаніст-виконавець, але ще в шкільні роки прославилася в музичному товаристві, як юний композитор. На сьогоднішній день, Владиславі 26 років, і нам вона вже відома, не тільки як музикант, але і як художник. Широкій аудиторії Владислава стала відома завдяки фільму Філа Стронгмену «Київ незламній».
Таким напрямком, як музична терапія, Владислава займається вже більше трьох років.

На анти-концерті ви зможете почути композиції Владислави, імпровізацію.І навіть самим стати головним учасником музичного дійства.

Ось що говорить сама Владислава про свій проект:

«Для меня музыка – это способ восприятия жизни, людей, истории. Когда я активно преподавала, мне очень хотелось чтобы каждый взрослый и маленький, смог поверить в себя, благодаря музыке, и раскрыться в ней. Так и появилась идея заниматься музыкальной терапией. Затем ко мне начали приходить сами музыканты! Которые, оказывается, мало что знают о «другой» музыке, той, что не в нотах. Затем, выступления на разного плана мероприятиях, подтянули за собой интерес и самих психологов. Так и вышло, что на данный момент я занимаюсь тем, что показываю насколько искусство и творчество может быть целебным, и мне это нравится!»

Захід буде цікавим як і для музикантів, психологів, так і для людей що просто бажають дізнатися про музичну терапію і познайомитися з творчістю Владислави Бучко!

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА 150грн