Антон Дрозд | Piano Recital

Подія для любителів та поціновувачів класичної музики: Антон Дрозд | Piano Recital

Антон Дрозд – лауреат всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів, вихованець Київської піаністичної школи. Його творчими керівниками у різний час були Н. В. Гриднєва, А. І. Луньов та Б. Г. Федоров.

Він також вдосконалював свою майстерність у багатьох митців фортепіанного мистецтва сьогодення, серед яких Крістофер Ріттер (Німеччина), Ален Плане (Франція), Григорій Грузман (Німеччина), Тамаш Унгар (Угорщина/США), Сабіна Сімон (Німеччина), Юстас Дваріонас (Литва).

Австралійський музичний критик та письменник Майкл Моран описав його інтерпретацію творів Шопена як “лірико-поетичну, вивірено чутливу, з чудовою артикуляцією та відмінними імпровізаційними якостями”.

Наразі у програмі концерту буде представлено два монографічних відділення, у яких прозвучать твори найвидатніших геніїв фортепіанної музики XIX та XX ст. – композиторів Фридеріка Шопена та Сергія Рахманінова.

Програма:

С. Рахманінов:
• 7 прелюдій
op. 3 #2
op. 23 ##2, 4
op. 32 ##5, 8, 10, 12
• 5 етюдів-картин
op. 33 #8
op. 39 ##1, 2, 3, 5
Ф. Шопен:
• Фантазія op. 49
• Соната op. 58

Концерт буде унікальною можливістю поринути у світ пізнього романтизму Шопена, а також відчути переосмислення та переломнення роматничних традицій музики XIX століття у мініатюрах Рахманінова, більшість з яких була написана незадовго до його еміграції 1918 р.

Вартість квитків
200 грн, та 150 грн для студентів і пенсіонерів.
Квітки у продажі у Культурному центрі “Дім МК”