Арт-табір «Стилі та напрямки в живописі (від А до Я)»

16 серпня в Домі МК розпочне роботу арт-табір «Стилі та напрямки в живописі (від А до Я)», який відкриє Вам цілий світ мистецтва в особах, захоплюючих історіях і навіть туристичних маршрутах.

Ми вирушимо в подорож по сторінках особистих історій художників, які здивували світ – дізнаємося як увіковічнив великий абстракціоніст Василь Кандінський київські ворота, якими українськими художниками був натхнений Пабло Пікассо, і, навіть, побачимо будинок, в якому починала працювати українська художниця Соня Делоне, яка підкорила не тільки французьку арт-тусовку, а й світ моди. У нашому фокусі також будуть історії життя Аннібале Карраччі (академізм), Тамари Де Лемпіцкі (Арт Деко) Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Тиціана (Епоха Відродження) Жоржа Сера, Анрі Матісса (дівізіонізм).

Слухаючи історії з життя художників, про їхню творчість, розглядаючи їх твори, переглядаючи фільми про них, діти отримають безліч цікавої інформації про стилі й напрямки в живописі різних часів і зможуть створити свої власні шедеври на основі отриманих знань. Учасники арт-табору також отримають нові навички в процесі створення картин і дізнаються що таке перспектива, композиція, робота в різних техніках (акварель, пастель, акрил …) і кольорах.

А ще наші юні художники спробують себе як актори, режисери, сценографи. Прогулянки по галереях, музеях, парках і старовинними вуличками різних районів Києва, які виховують у дітях почуття естетики і прагнення до краси, – це частина нашого активного і творчого відпочинку.

Вік учасників арт-табору: від 7 до 14 років.

Викладачі: українські художники, майстри по хендмейду, мистецтвознавці

Час: кожен день з 9:00 до 18:00Адреса: вул. Б. Хмельницького, 57 Б, Київ

Вартість:

550 грн. в день (включаючи обід, полуденок, квитки в музеї, галереї і додаткові атракціони)

*500 грн. – для постійних клієнтів і другу дитину.

Реєстрація по телефону: 044 594 10 63