«Асорті кіноварного вітру» в Києві

В перший день жовтня до нашого Дому МК з інтелектуально-літературною презентацією «АСОРТІ КІНОВАРНОГО ВІТРУ» завітає письменниця Альона Романова. В Києві роман-есе був представлений 1 червня, за літо та осінь Альона об’їхала 11 міст України, а тепер завершує тур у місті, з якого і починала свій кіноварний шлях. Багато бажаючих просили почути цю презентацію, бо не всі встигли побувати, тому Альона вирішила поділитися “кіноварними” знаннями з мешканцями столиці ще раз. Крім того, на всіх присутніх чекає приємний сюрприз, який ми зазделегідь розкривати не станемо.

Це буде не просто презентація, це буде передача знань з алхімії, філософії, езотерики, психології, літератури, які авторка збирала кілька десятиліть, працюючи вчителем, журналістом, режисером, сценаристом, актрисою. Альона вважає, що зараз формується Новий Час, який шукає нових людей – гідних, тих, що йдуть за своїми мріями і роблять виклик самим собі.

АЛЬОНА РОМАНОВА:

«У книзі я намагалася знайти відповіді на прості-і-непрості питання, відкривала таємні пізнання, проходила шляхи, не завжди розуміючи, навіщо їх проходжу, і тільки наприкінці отримувала відповідь-усвідомлення того, що відбувається. Про розірвані струни душі після смерті батька, про світлі спогади про бабусю, про перевернуте королівство марень, яке так вабить і так без сорому поглинає душі».

Ось що кажуть про книгу читачі:

НАДІЯ ШТАБСКАЯ, нумеролог:

«Поважаю Альону за сміливість бути собою. Дякую, що поділилась з читачами баченням подій та речей через призму Творчої Особистості».

 ВАСИЛЬ ПОКОТИЛЕЦЬ, адміністратор найпотужнішої біатлонної спільноти:

«Історія Альони нікого не зможе залишити байдужим, і з першого розділу, з першого рядка, затягує в її світ, змушує співпереживати і відчувати все, що відбувається в житті такої тендітної, але в той же час дуже сильної дівчини – Альони Романової!».

ТЕТЯНА ОРЛОВА, психолог, бізнес-консультант:

«Ця книга може послугувати певною направляючою і стати поштовхом в самостійному вивченні себе, щоб почати важливу роботу над собою в особистісному становленні».

ІГОР ЧЕМЕРИС, журналіст:

«Дуже цікава книга, пронизана щирістю, теплом і світлом. Тобто тим, чого нам так не вистачає в повсякденності».

Про книгу:

Роман-есе писався 2,5 роки. У збірці зібрані есе: про пам’ять до кодів роду, захват від проведення кіновечора, подорожі-пошуки відповідей на питання: «Хто я?», «Де ховається любов?» Все через призму часу: безтурботного дитинства, вкритого ковдрою батьківського піклування та бабусиної любові, та холодних реалій, скованих з набору механістичних дій. Рядки-ролі, фрази-поштовхи, розповіді-ступені тендітної душі, що прагне піднятися і злетіти. У цій книзі все, що було до польоту.

Про автора:

Альона Романова – педагог, журналіст, режисер, актриса, письменник, з відзнакою закінчила університет ім. Карпенка-Карого (режисура ТБ і кіномистецтво). Автор і ведуча проектів: «Експерти біатлону», «Аромат кіно». Пише давно, публікується вперше.

«Асорті кіноварного вітру» – перша книга, яку Альона зробила і як автор, і як видавець – повністю самостійно пройшла весь шлях творення книги.

З нетерпінням чекаємо на тих, хто жадає доторкнутися до незвіданого, до того, що народжує силу і віру в себе, в свої таланти, і в те, що цей дивний світ може бути прекрасним і світлим. Це може бути ваша кіноварна осінь – осінь злетів та звершень!

 Зробіть собі таке задоволення – придіть та відчуйте, що таке піднятися над буденністю! Приходьте! Така передча знань трапляється лише раз!

Адреса:       

м. Київ

вул. Б. Хмельницького, 57Б

Дім МК

1 жовтня 2017р.  о 17.00         

 ВХІД ВІЛЬНИЙ