Аукціон-фінісаж фотовиставки La mia Italia Олени Рижих

14 серпня о 18:30 в Домі МК відбудеться аукціон-фінісаж фоторобіт із виставки La mia Italia Олени Рижих. Для поціновувачів мистецтва – це справжній подарунок, адже протягом вечора Ви матимете можливість придбати фотографії особливих середньовічних міст Італії вартістю від 100 грн. 

Протягом кілька років Олена Рижих подорожувала 35 великими історичними містами і чарівними середньовічними містечками Італії, закохувалася у стародавню і середньовічну архітектуру, у побачене наяву, з дитинства знане з книжок славетне італійське мистецтво, у різноманітну природу видовженої з півночі на південь країни.

Олена та Віктор Рижих у 2011 звершили велику “фрескову подорож” 20 містами Італії, потім Олена додала собі вражень ще у 15 містах, подорожуючи вже самостійно з виставками у 2015-2017.

Тож Олена по праву може назвати свою виставку, присвячену улюбленій країні, La mia Italia – Моя Італія.
Продовження буде, зараз представлено знімки 11 міст – Риму, Венеції, Сієни, Матери, Асізі, Барі, Мантови, Остуні, Бергамо, Губбіо. Попереду в глядача знайомство з іншими 30 містами, а також з найкращими взірцями фресок та музейних експозицій Італії.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Б. Хмельницького, 57 Б.

Реєстрація на аукціон-фінісаж за телефоном – 044 594 10 63.