Бесіди про головне. Саша Джонсон.

Бесіди про головне.

Яка наша роль, кожного з нас окремо, в житті нашого міста, країни, світу? На що ми можемо впливати? Який слід залишимо після себе? Де починається-закінчується наша зона відповідальності? І наше життя – воно “про що”? Питань завжди більше, ніж готових відповідей. Давайте шукати разом. Істина знаходиться у розмові.

27 вересня наша співрозмовниця – Олександра Саша Джонсон.
Джонсон Олександра  працює в Кремнієвій долині і займається компаніями зі сфери комунікацій, інформаційних технологій і ЗМІ.
До приходу в DFJ-VTB Aurora Олександра була гендиректором інвестиційної компані Landbridge Capital, генеральним директором Libritas, постачальника ІТ-продуктів і керованих послуг зв’язку для підприємств малого та середнього бізнесу, створених на венчурній основі, а також підприємств, що входять в Fortune 500.

Раніше Олександра протягом двох років працювала в приватній фінансовій компанії зі штаб квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія, де займала посаду віце-президента по Східній Європі. Вона також керувала кількома приватними компаніями, орієнтованими на стратегічні інвестиції в нафтовій промисловості і перевезенні вантажів.

Зустріч-бесіду модерує Евгений Уткин.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації
Лінк для реєстрації: http://bit.do/exsJM