Black Maloka. Acoustic Stories

Дім «Майстер Клас» готує для Вас нову подію проекту Acoustic Stories. 25 травня на нашу сцену вийде гурт Black Maloka.

Black Maloka (Блек Малóка) – амбітний indie проект і одне з відкриттів музичного року в Україні, гурт який обирає для своїх виступів найрізноманітніші локації: заводський цех, пляж, гараж, музей, будівельний майданчик, дах багатоповерхівки, плацкартний вагон, фешн-показ тощо. Кожен їхній концерт це гра у відстороненість, яка поступово переростає у шаленство і танці під сценою в стилі андерграундних вечірок 60-х.

Протягом довгого часу фронтмен Black Maloka Серж не мав нічого спільного з музикою, а займався науковими дослідженнями в галузі астрофізики або грав у футбол за збірну університету, доки у 2012 році не познайомився з Кафельманом – київським візуальним художником, шанувальника музики “Британського вторгнення” і сучасної немейнстрімної (indie) сцени.

Музиканти Black Maloka створюють актуальний англомовний матеріал надихаючись місцевими українськими контекстами і виражаючи їх універсальною музичною мовою зрозумілою в будь-якому куточку світу. Більшість пісень гурту містять іронічні рефлексії на ту чи іншу проблему сучасного суспільства споживання.

Дискографія гурту нараховує демо-альбом Shangri-La (вересень 2015) і сингл Saliva (січень 2016). Починаючи з 2014 року Black Maloka регулярно виступають на різних майданчиках Києва і України, особливу увагу приділяючи подіям екологічного та урбаністичного спрямування, їхні пісні звучать в ефірах Радіо ЕРА, Радіо Аристократи, Urban Space Radio, Radio Skovoroda, Old Fashioned Radio тощо.

Актуальний склад гурту:
Серж Кузьков (вокал, гітара)
Артем Кафельман (бас-гітара, барабани)
Сергій Морев (барабани/перкусія)
Владислав Ткач (соло-гітара)
Валерія Паляруш (клавішні)

Вартість квитків – 100 грн
Бронювання місць за телефоном – 044 594 10 63

КОНТАКТИ:
https://www.facebook.com/blackmaloka
https://soundcloud.com/blackmaloka
https://www.youtube.com/user/blackmaloka
https://vk.com/blackmaloka