Борис Фірцак. Виставка “Пауза”

25 травня, о 18:00 у Домі МК відбудеться відкриття виставки українського художника Бориса Фірцака “Пауза”.

Пауза в невізуальних видах мистецтва та літератури є конструктивною складовою архітектоніки. І стосується вона, перш за все, відтворення закінченого твору.
У візуальних – живописі, у тому числі, – паузи не обумовлені, трапляються в процесі творення, спровоковані переходом митця від одного до іншого твору, жанру, техніки…
Це – проміжок між закінченням і початком.
Це – момент внутрішнього монологу, наповненого безперервною течією думок і почуттів.
Це – спроба проаналізувати те, що вже створено, вирізнити в полотнах ті, можливо, інтуїтивні речі, що намітились в пошуках більшої художньої виразності. Вирізнити, осмислити і розвинути в майбутніх задумах.
Але то буде вже після…
«PAUSE»

Борис Фірцак народився у Закарпатській обл. Закінчив Республіканську художню школу ім. Т.Г. Шевченка (1979) та Український поліграфічний інститут ім. І.Федорова (факультет поліграфічного дизайну та книжкової графіки, 1984). З 1987 р. бере участь у республіканських і міжнародних виставках. Член Всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-АРТ» (2006). Працює у галузях живопису, графіки, сценографії, архітектурного дизайну. Твори зберігаються у Музеї видатних діячів української культури, Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, Фонді Мазоха у Львові, Будинку-музеї М.Волошина в Коктебелі та у приватних зібраннях України, Росії, Польщі, Чехії, Австрії, США.

Виставка експонуватиметься в Домі МК з 25 травня по 15 червня 2017 року.

Вхід на відкриття вільний.