Британський поп-арт. Лекція Олексія Белюсенка

На наступній зустрічі в рамках пректу BritArtXX, яка відбудеться 4 квітня в Домі МК, Олексій Белюсенко розповість про британський поп-арт.

У 1960-х Британія загравала з поп-артом: художники, виступаючи проти важкого для сприйняття абстрактного експресіонізму, створювали твори, більш співзвучні дійсності. Першим британським представником поп-арту став Річард Гамільтон. По суті, саме він поклав початок цьому руху.

Нашу лекцію ми присвятимо не менш відомим іменам в історії британського поп-арту, наприклад, художнику Патріку Колфілду.

Патрік Колфілд здобув освіту в Художній школі Челсі (1956-1960) і в Королівському коледжі мистецтв (1960-1963). Після закінчення навчання повернувся в Художню школу Челсі вже в якості викладача (1963-1971). У 1964 році взяв участь у виставці «New Generation» в Whitechapel Gallery, Лондон, в результаті якої його творчість почали відносити до поп-арту. Для живопису Колфілда були характерні плоске трактування предметів, чіткі сухі контури, практично повна відсутність напівтонів.

Також приділимо увагу художниці Полін Боуті. Полін прийнято вважати однією із засновниць британського поп-арту і єдиною художницею жіночої статі, яка брала участь в русі на ранніх його етапах.

Початок лекції о 19:00.

Вартість входу на лекцію – благодійний внесок від 50 грн. Кошти, отримані за лекції, йдуть на оплату навчання англійській мові українських художників.