Deep Tone Project. Презентація альбому “Onward”

15 березня в 20:00 в Домі МК (Майстер Клас, вул. Б. Хмельницького 57 Б) в рамках авторського проекту Олексія Когана і Jazz in Kiev “Тема з варіаціями. Live» група Deep Tone Project презентують новий альбом “Onward”. Альбом видано іспанським лейблом «Fresh Sounds Records».

На новій роботі групи, як і на попередніх, звучить авторська музика квартету. Музику в Deep Tone Project пишуть Віктор Павелко, Олександр Павлов і Костянтин Іоненко.

Віктор Павелко – тенор-саксофон
Олександр Павлов – гітара
Костянтин Іоненко – бас-гітара
Павло Галицький – барабани

“Музика Deep Tone Project – це поєднання елементів академічної та європейської джазової традиції. Твори квартету наповнені нестандартними рішеннями та ходами, але при цьому завжди мелодійні”.
Karl Ackermann, New York City Jazz Record

“Дуже чутлива музика, інтелекту в ній більш ніж достатньо для того щоб захопити розум. Вона має багато незвичайних музичних поворотів і сюрпризів, що тільки доводить правильність обраної музикантами концепції. Дуже рекомендую.”
Bud Kopman, All About Jazz

“Музика Deep Tone вправі називатися сучасним джазом. Цікаві, такі що легко запам’ятовуються твори неодноразово здивують слухачів своєю структурою, що і є їх цінністю. Це дуже красиво, сучасно і свіжо!”
Krzysztof Komorek, Jazzpress Magazine

“Це ті музиканти, які змусять вас слухати. Це як бомба, яка ось-ось вибухне. Але …

Найкраще в квартеті Deep Tone, що його учасники не випендрюються. Музиканти працюють в звичному режимі: репетиції – виступи – записи. Цікаво, що як раз приводів для того, щоб похвалитися вистачає, адже вони топові українські джазмени, композитори і виконавці, що створюють ту музику, яку ви хочете послухати.

Може скластися враження, що ви не чуєте нічого незвичайного, є безліч робіт складів схожих на Deep Tone. Але ось у чому підвох, вони українці, а не американці. Повірте, ви захочете це почути знову, незалежно від того, звідки вони родом. У музиці квартету відчутно вплив джазу від 60-х років до сучасної музики.

Іноді квартет грає спокійний і від цього не менш глибокий ECM-джаз, інколи це майже рок-музика. Безумовно, електрогітара Олександра Павлова може змінювати настрої і звук, бути легкою або агресивною. Також хотілося б відмітити відмінну взаємодія гітари і басу, саксофона і барабанів. Учасники квартету, незважаючи на безліч інших проектів і складів, з якими вони грають, гідні називатися справжнім, гармонійним і зіграним ансамблем.

Чи є “хіти” на цьому, другому, альбомі Deep Tone? Я думаю, “Megalomania” і ” Contemplation “можуть багато розповісти про групу. Але, вибачте, я повинен йти знову послухати весь альбом. Швидше за все, це буде вибух”.
Viachek Kryshtofovych, Jr.

Вартість квитків – 150 грн
Квитки можна придбати в Домі МК 15 березня з 19.00.