Дискусія за романом “Баборня” Мирослава Лаюка

Дім МК та Видавництво Старого Лева запрошують на дискусію за романом “Баборня” Мирослава Лаюка , що відбудеться 21 березня, о 19:00 у Домі МК (вул. Б. Хмельницького, 57 Б).

2016 року перший роман “Баборня” вже знаного поета Мирослава Лаюка вийшов у «Видавництві Старого Лева». Оповідь молодого письменника часом безжальна, сповнена сарказму до системи, а його герої, перебуваючи у своїх власних кривих дзеркалах, зупиняються лише на мить – і то, аби насолодитися удаваною “справедливістю” до себе і тих, хто поруч. Цих героїв і ці місця легко впізнати не лише в конкретиці географічних координат подій, в атмосфері певного часу, яка розкладається на музичні треки і телевізійні проекти.

Ці герої і ці події впізнавані нами, з пам’яті постає не одна Марія Василівна, Андрій Андрійович, Онуфрій, Славко і навіть Гафія. Невипадково ж автор зазначає, що роман є “намаганням препарувати, ніби ропуху, життя однієї людини, цієї майже звичайної жінки, яка є з покоління, що сформувало наше непевне теперішнє, нашу державу такою, якою вона є”.

Запрошуємо Вас до дискусії, суперечок, а може, й “медитації” за романом Мирослава Лаюка “Бабоня”.

Реєстрація на подію за телефоном – 044 594 10 63. Роман можна придбати під час події.

Мирослав Лаюк — поет, письменник, драматург. Народився у 1990 році на Прикарпатті. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія», навчається на PhD-програмі «Філософія і література» цього ж університету. Автор поетичних книжок «Осоте!» (Київ: Смолоскип, 2013), «Метрофобія» (Львів: Видавництво Старого Лева, 2015). Лауреат премій «Літакцент року», «Смолоскип», «Коронація слова» тощо. Вірші Мирослава опубліковані англійською, азербайджанською, вірменською, литовською, польською, російською, чеською та іншими мовами.