Docu/Україна: показ п’яти короткометражних фільмів

21 червня на Вас чекає пʼять фільмів, що були представлені в національній конкурсній програмі фестивалю Docudays UA 2017.

Фільм «Щоденник», режиссер — Олександра Чупріна.
Денису — 14. Він отримує двійки, рубиться в Доту і шукає себе. “Щоденник — твоє обличчя”, — кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його. Ми — за лаштунками підліткового життя. Який він — шлях дорослішання?

Фільм “Історія зимового саду”, режисер — Семен Мозговий.
Історія фільму базується на долі Павільону квітникарства колишнього ВДНГ та його літньої працівниці – Валентини Вороніної, – яка підтримує цей простір, вкладаючи туди своє життя, коли раптом приходять зміни. Після сорока п’яти років роботи її просять піти на пенсію. Та Вороніна не погоджується, бо вважає, що всі рослини без неї загинуть. Водночас група загадкових радіоестезистів знаходить біля входу в павільйон канал потужної позитивної енергії.
Цей фільм було створено за фінансової підтримки Docudays UA в рамках проекту «The Guardian прямує в Україну».
«The Guardian прямує в Україну» – всеукраїнський конкурс документальних проектів, створений Британською Радою, The Guardian та Docudays UA.

Фільм “Живі й нескорені”. Режисери: Дарія Гірна, Богдан Кутєпов, Таїсія Кутузова, Жанна Озірна, Маргарита Гасанова, Анна Ютченко.
2016-й рік, Україною шириться декомунізація. На Львівщині, в самому серці Бандерівського краю, є місто Червоноград, яке прославилося як перше місто Радянського Союзу, де повалили пам’ятник Леніну. Проте навіть 26 років потому, тут тривають запеклі суперечки між прихильниками різних ідеологій. Перед нами полюси українського суспільства: хор російської общини «Жива пам’ять» та співоча чота націоналістів ОУН-УПА «Нескорені», яких об’єднує Червоноградський народний дім. Ця кінострічка – про глибинні, приховані процеси, які насправді криються за поваленням пам’ятників, і про те, як два паралельні світи перетинаються в Червоноградському народному домі.

Фільм «Укриття» — переможець національної конкурсної програми Docudays UA 2017, режисер — Анастасія Максимчук
Історія зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду.

Фільм “Кода”, режиссер — Анна Корж
Кода — заключний розділ в музиці, який повторює основні теми всього музичного твору.

Після перегляду відбудеться Q&A

Вхід: 60 грн