“DZ’OB – електро-акустика”: презентація альбому

15 грудня о 19:30 в рамках проекту “MK Classics” (куратор – Тетяна Калініченко) Дніпровський електронно-акустичний ансамбль DZ’OB анонсує вихід дебютного EP і український тур на підтримку альбому.

Київська презентація складатиметься з особливої програми. Зокрема прозвучать такі композиції колективу:

Cock ver10 – Aphex Twin
23th prelude – DZ’OB/DShostakovich
4 – Aphex Twin
Fingerbib – Aphex Twin
Girl boy song – Aphex Twin
Mt. Saint Michael – Aphex Twin
10th prelude(назва зміниться) – DZ’OB/DShostakovich
Gwely Mernans – Aphex Twin
20th prelude(назва змініться) – DZ’OB/D. Shostakovich
1st prelude – D. Shostakovich
Dark steering – Squarepusher

Учасники DZ’OB:

Максим Андрух (продакшн, електроніка)
Олексій Бадін (віолончель)
Василь Старшинов (гобой).
Катерина Коляда (скрипка)
Ірина Лі (альт)
Олексій Старшинов (фагот)
Сергій Білокінь (кларнет)

DZ’OB не оперує поняттям революційності в рамках своєї творчості, але ансамбль анітрохи не перебільшує, стверджуючи, що його музика буквально «ламає» уявлення слухача про академічні та електронні твори. Після двох років свого існування, ряду концертів на великих фестивалях авангардного мистецтва і більш ніж десяти створених композицій, DZ’OB представляють публіці свій перший однойменний міні-альбом. У ньому техно зустрічається з класичними партитурами, драм-н-бейс перероджується в струнно-духових оркестровках. Реліз альбому запланований на 2 грудня. Доносити шанувальникам свій симбіоз музичних епох DZ’OB буде в рамках свого туру 4 українськими містами, який стартує 9 грудня.

Графік туру DZ’OB:
09/12 — клуб «Пінтагон» — Харків
10/12 — клуб Module — Дніпро
15/12 — Дім МК — Київ
17/12 — Обласна Філармонія — Запоріжжя

Біо:
DZ’OB — електронно-акустичний проект, який працює на жанровому стику авангардної оркестрової музики і IDM. Незважаючи на юний вік ансамблю (2 роки), він є результатом більш ніж десятиліття музичної діяльності його засновників Максима Андруха (продакшн, електроніка), Олексія Бадіна (віолончель) та Василя Старшинова (гобой). Крім трьох ключових учасників, проект доповнюють: Катерина Коляда (скрипка), Ірина Лі (альт), Олексій Старшинов (фагот), Сергій Білокінь (кларнет). У музичному концепті DZ’OB лежить переосмислення, своєрідна переплавлення стереотипів і шаблонів, в яких, скажімо Aphex Twin і Шостакович існують в абсолютно різних системах відліку. Дніпровці закручують спіраль еволюції в музиці, стирає в нуль кордони між епохами, школами та традиціями, створюють симбіоз жанрів.
Архімед стверджував: «Дайте мені точку і опори, і я зрушу Землю». Саме так і DZ’OB успішно зрушують слухача з його затишної осі сприйняття музики.

Вартість квитків – 100 грн, студенти та пенсіонери – 50 грн

Бронювання місць за телефоном – 044 594 10 63