Екскурсія/Лекція “Брама друга -Вирішальна”/ проект “Сім Брам”.

Наступна зустріч лекційно-екскурсійного проекту «Сім брам», як продовження минулорічного проекту «Київські суботи», в якому ми знайомилися з Києвом, його архітектурою і звуками, його мовою і людьми, спогадами, які ще живі у просторі міста.

Унікальність проекту «Сім брам» в поєднанні екскурсії та лекції в одній зустрічі.

День проведення – субота, 10.11
Час проведення – з 13.30 до 17.00

Брама друга – «Вирішальна».

Брама друга – «Вирішальна», найдивніші князівські ворота, бо у долині. Найнеприступніша частина фортеці – бо була укріплена природою – річкою, й не менш із тим , саме природа чи час дозволили легко подолати саме цю Браму. Чи це був фатальний збіг? Одне з найдавніших київських перехресть, біля мосту, який дав назву місцині, але не брамі. Найнезвичніша з міських «підбрамних» площ , яку сформовано масонами. Чи відбулася її історія, як національного форуму?
У фокусі розповіді, що почнеться під Майданом Незалежності, а продовжиться у Майстер Класі, будуть також задіяні башти, що блукають цим яром майже століття.

Модератори проекту:
Diana Klochko – мистецтвознавець, критикиня, експерт творів живопису та реставрації, викладачка, лекторка з історії мистецтва, особа, впізнавана у видавничих колах,заслужений діяч культури України.

«Моя ідея – поєднати екскурсії з лекціями, тобто щоб можна було подивитись у “польових умовах” і обговорити після цього побачене. І ще, щоб екскурсовод і лектор були різними фахівцями, з різною оптикою і лексикою, так більше дискусійних моментів виникає…»

Олексій Гедеонов – соціолог, письменник, киянин. Літературна діяльність Олексія включає в себе низку збірників оповідань та роман «Випадковій гість». За характерну особливість- використання «гвари» – … суржику довоєнного Львова та незвичайний авторський стиль, роман був відзначений за підсумками конкурсу «Активація слова», де отримав Гран-прі.

«Крім ідеї Діани Георгіївни, мене привабила можливість розмови, можна сказати діалогу – з небайдужої аудиторією.
Зараз величезний попит на “частково відкриту” історію, він небезпідставний і корисний, цей попит. На жаль, поряд з дуже цікавими, позитивними і пізнавальними проектами, на хвилі інтересу спливла величезна кількість дуже сумнівної інформації і її носіїв, хотілося б розвіяти цей морок, просвіщати – у міру сил.»

Вартiсть 1 зустрiчi – экскурсії – 400 грн
Квитки у продажу у касі Дому МК
Та онлайн найближчим часом.

Для тих, хто бажає купити квиток безпосередньо у день ексурсії – реєстрація за посиланнямhttps://goo.gl/LN9XJP

Довідки за телефоном: (044) 594 10 63