Екскурсія-лекція «Кафешантан, трамваї і П`єро вздовж бульварів».Тополиний бульвар

Дім МК разом з Французьким інститутом в Україні в рамках Французької весни розпочинає цикл архітектурних прогулянок по Києву “Скільки паризького шику було у Києві? “.

Цикл складається з 3 екскурсій-лекцій:

  1. 6 квітня, 15:00, Кафешантан, трамваї і П’єро вздовж бульварів
  2. 13 квітня, 15:00 Екзотичні садиби Печерська
  3. 20 квітня, 15:00 Версальський сад у парку над Дніпром

Екскурсії Києвом проводить  письменник Олексій Гедеонов. Лекції читає мистецтвознавець Діана Клочко.

Перша екскурсія-лекція “Кафешантан, трамваї і П`єро вздовж бульварів. Тополиний бульвар”

Двадцяте століття подарувало Києву бурхливий розвиток, – трамвай, водогін і забудову біля однієї з головних київських «прямих» – Бульвару. Тополиний бульвар зазнав змін у назві, зрості, об`ємах та орієнтирах, лишаючись при цьому чи не найголовнішим парадним в`їздом до столиці — спочатку губернії, краю, а там і держави. Разом з Олексієм Гедеоновим та Діаною Клочко поговоримо про історію і різноманітні пропозиції цієї вулиці – кафе-шантани, кабаре, музеї та готелі зведені з таким близьким та впізнаваним істинно «паризьким» шиком.

Зустрічаємося біля входу в червоний корпус Університету. Після завершення повертаємося в Дім Майстер Клас (вул. Богдана Хмельницького, 57б)

Обов’язкова реєстрація за лінком: https://docs.google.com/forms/d/1HmpuO58CoVJTCYx0gfp4L6x2i9gCsMWStnau3xrZt58/edit

Вартість квитка – 400 грн.

Придбати квитки он-лайн: https://studydive.com/ua/ekskursiya-lekciya-kafeshantan-tramvaji-i-p-yero-vzdovzh-bulvariv-1693?fbclid=IwAR3Ct_ttR4iiLanQ0e7CKlpI5klLaTHvpBgDFki3hWo7dYUpBD3eC3U1g3c