Ewa Novel & ShockolaD презентують альбом “Nova”

20 листопада о 19:00 у Домі МК (вул. Б. Хмельницького 57Б) продюсерський центр Jazz in Kiev представляє презентацію альбому і концерт україно-польського проекту Ewa Novel & ShockolaD “Nova”.

ShockolaD – один з найуспішніших українських колективів, що працює у жанрі world music. Їх музика зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом проекту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики.

Співпраця українських та польських музикантів розпочалась під час міжнародного фестивалю “Voicesingers” в 2015 р. Спільні пошуки дали початок музиці, яка черпає з української та польської фольклорної традиції та власних ідей музикантів. Емоції та енергія дали початок музиці , в котрій кожен додає щось своє під час творчої праці над матеріалом, але більшість творів була написана і аранжована Ігором Гнидином, який створив цей проект.

Окрасою гурту є вокалістка з Чікаго Ewa Novel. Від наймолодших років спів, музика і танець – це найбільші її пристрасті у житті. Вона співпрацювала з гуртом Johnny`s Jazz Collection, Krakow Street Band, Electric Shepard, співає з Workaholic and friends та є вокалісткою Levi та Novel & Wilk. Дворазова переможниця престижного вокального конкурсу “Spiewac kazdy moze”.

20 листопада у Домі МК Ewa Novel & ShockolaD презентують альбом “Nova”.

Ева Новел – вокал
Анастасія Литвинюк – клавішні
Ігор Гнидин – барабани
Куба Вільк – бас
Шимон Камиковскі – саксофони, EWI
Special guest – Ольга Лукачова – вокал

Вартість квитка – 150 грн

Квитки можна придбати у Домі МК (вул. Б. Хмельницького 57Б) 20 листопада з 18:00.