Фінальний концерт учасників диригентських та вокальних воркшопів U Artist Music

22 серпня 20:00
23 серпня 20:00
Sophia Stage

Фінальний концерт учасників диригентських та вокальних воркшопів U Artist Music
Національний президентський оркестр

У програмі – симфонічна й оперна музика Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга ван Бетховена, Франца Шуберта, Йоганнеса Брамса, Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Петра Чайковського.

Учасники диригентських та вокальних воркшопів U Artist Music приїдуть з Австрії, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Китаю, США, Тайваню, Таїланду, України, Франції, щоб навчатися і ділитися досвідом.

————
Викладач-диригент Крістофер Ліндон-Гі — професор Університету Аделфі (Нью-Йорк). Багатократний номінант на премію «Греммі», володар премій та нагород не лише як диригент, а й як композитор. Один із засновників ансамблю «Ensemble Fase Seconda», який презентував десятки нових робіт в Італії, Німеччині, Франції та на багатьох міжнародних фестивалях, зокрема на Міжнародному фестивалі сучасної музики “Варшавська осінь” (Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej “Warszawska Jesień”).

Викладач-вокаліст Вікторія Лук’янець — випускниця Київської національної консерваторії. Одна з найтитулованіших вітчизняних оперних співачок, солістка Віденської опери. Вона успішно поєднує виступи з педагогічною діяльністю: професор Віденської консерваторії, почесний доктор педагогічних наук України.

Дарла Ділтц — випускниця MSU у Вічита-Фолс (штат Техас), отримала ступінь магістра в університеті Теннессі (Ноксвілл). Зараз Дарла живе у Нью-Йорку й керує приватною вокальною студією. В університеті Адельфі вона викладає голосоведіння, вокальну педагогіку, історію джазу, а також очолює оперний театр Адельфі. Окрім цього, Дарла Ділтц є членом «Opera America» та Національної оперної асоціації.

Віоллета Заббі — професор й вокальний тренер Університету Адельфі і Бруклінського коледжу Нью-Йорку. Музикальний директор та диригент у «Vocal Production NYC», «Opera Slope», «Delaware Valley Opera». Також Віоллета Заббі дає виступи як піаніст. До того ж, Віолетта є випускницею Одеської національної музичної академії України.

————
Національний президентський оркестр було засновано відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України від 29 листопада 1991 року. Формування колективу доручили Начальнику військово-оркестрової служби Національної гвардії України Анатолію Молотаю.
Діяльність оркестру розпочалася з підготовки музичної редакції Державного Гімну України, участі в урочистостях на честь першої річниці Дня Незалежності України.
Основні завдання оркестру:
– музичне обслуговування державних заходів, що проводяться за участю Президента України або під його особистим патронатом;
– відродження і розвиток традицій національної музичної культури України;
– пропаганда кращих здобутків музичного мистецтва – класичної спадщини і творів сучасних композиторів;
– участь у патріотичному та естетичному вихованні військовослужбовців та громадян України.
Сьогодні Національний президентський оркестр – це унікальний творчий колектив, в якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний склади оркестру та біг-бенд, що дає можливість застосовувати в своїй творчій діяльності різні жанри та стилі музичного мистецтва, гідно представляти національну музичну культуру України у світовому мистецькому просторі.

*Зверніть увагу, щоб потрапити на концерт, потрібно придбати вхідний квиток на територію заповідника “Софія Київська”. Вартість – 20 грн. (дорослий), 10 грн. (дитячий, пільговий)