Фінісаж виставки Неллі Ісупової “Кожна робота має свою історію”.

19 січня о 17.00 відбудеться фінісаж виставки «В майстерні у Неллі Ісупової».
«У кожної роботи є своя історія»…
Вдосталь намилувавшись казковими героями Неллі Ісупової нам захотілося дізнатися якомога більше про них. Перейти від споглядання до усвідомлення.
Нехай в житті часто відбуваються чарівні речі, але ми точно знаємо, що все трапляється з якоїсь причини. Все має свою історію … Так само і роботи Неллі – не результат механічного праці. Кожна робота має свою унікальну і незабутню історію.
Ми всі підемо в гості до Неллі в її «майстерню», де зануримося в невигаданий світ її казок, послухаємо захоплюючу оповідачку (так-так! Неллі – приголомшливий оповідач) і доторкнемося до таємниці створення шедеврів – історії створення її робіт.
А до чаювання, тому що, які ж казки без чаю ! , Неллі пригостить нас музичним десертом – чарівними звуками арфи з її красивими і загадковими мелодіями для душі, поетичними переливами струн, що нагадують промені сонця і казкою, повною легенд!
Якщо ви ще не побували на виставці -у вас є можливість познайомитися з нашою «сучасної Марією Примаченко» , заслуженою керамісткою Неллі Ісуповою, а також придбати її роботи.
Чекаємо вас на святі душі!