Gamardah Fungus+Ghost Cities. Презентація Альбомів

Містичний дует Gamardah Fungus з Дніпра повертається до Києва з презентацією нового альбому!

Альбом “Crossing The Wasteland” був виданий в Англії і присвячений подорожі музикантів по Індійській пустелі Тар. Тож цього разу гурт приїжджає до Києва, щоби зіграти свій новий матеріал.

Gamardah Fungus – загадковий і в чомусь навіть містичний гурт, який заснували саунд-дизайнер Ігор Ялівець і гітарист Сергій Ягода майже 10 років тому. Шляхом магічних експериментів з гітарами та модульними синтезаторами, з саморобними механізмами і рідкісними звуковими об’єктами, музиканти створюють неповторну атмосферу, за допомогою якої занурюють слухачів у казковий світ музики в жанрах ambient, dark jazz і електроакустика.

Альбоми дуету випускають в Англії, Австралії, Швеції, Франції і Німеччині. Також гурт об’їздив всю нашу країну, брав участь у багатьох фестивалях, таких, як Джаз Коктебель, Nextsound, Конструкція, Art Meetings та ін. Але не зважаючи на свою зайнятість і затребуваність Gamardah Fungus завжди намагаються залишатися в тіні і бути музикантами, для яких експерименти зі звуком – найважливіше

Музика гурту – https://gamardahfungus.bandcamp.com/
Facebook – https://www.facebook.com/GamardahFungus
Відео – https://vimeo.com/gamardahfungus

Також у якості спеціального гостя на концерті виступить друг гурту, музткант Ghost Cities з Києва.
Ghost Cities – сольний проект Миколи Лебедя, саксофоніста київського гурту H.Soror. Микола добре відомий столичному андеграунду музикант, якого часто можна побачити у складі колективів різних жанрів, як академічних, так і експериментальних. Проте його манера виконання і підхід до композиції завжди залишаються унікальними.

На концерті музикант представить нову програму, яка стане основою його майбутнього альбому.

Музика Ghost Cities – https://ghostcitieskyiv.bandcamp.com/
Facebook – https://www.facebook.com/ghostcitieskyiv/

Вартість квитка – 200 грн