Ievgeniy Pugachov trio

Міжнародний джазовий проект «Ievgeniy Pugachov trio», в якому зібралися: американський барабанщик Френк Паркер і вже відомі українській публіці джазові музиканти Євген Пугачов та Михайло Лишенко, виступить 4 червня о 20:00 в Домі МК.

Колектив у цьому складі вперше виступив на фестивалі Art Jazz Cooperation в серпні 2016 року і з тих пір регулярно грає тури по Україні. Тріо виконує авторські твори Євгена Пугачова, стиль яких можна віднести до категорії сучасний джаз, і яке максимально намагається вийти за рамки загальноприйнятого звучання органного тріо, експериментуючи з різними стилями.

Цього разу Євген Пугачов представить нову програму The Next Step, в якій переважатиме нова музика, написана спеціально для літнього туру.

Френк Паркер (Чикаго, Іллінойс) професійно виступає понад 20 років. Більшу частину своєї кар’єри він провів у турах з визнаними музикантами з США і Європи.

Френк грав з такими музикантами як Kurt Elling, Jerry Butler, The Impressions, Peven Everett & Seance Divine, John Patitucci.

На даний момент Френк проживає в США і Європі й грає з Michal Urbaniak, Marcin Pospieszalski, Wojciech Koniekiewicz, Marcin Lamch, Maciej Fortuna і Ryan Socash, а також керує власними колективами.

Євген Пугачов (Берлін) – джазовий гітарист, композитор, нині представник Берлінської джазової сцени. Виходець з Харкова, який працював з такими музикантами як Ганна Чайковська, Карл Фрієрсон, Сергій Давидов, Алік Фантаєв. Також Євген – лідер власного проекту «New Jazz Project», який випустив альбом на Харківському лейблі ZaJazz під назвою “A Perfect Dream”.

Вигравши стипендію від польського міністерства культури в 2011 році, Євген переїжджає до Варшави, де грає з багатьма польськими музикантами, а також бере участь в норвезько-польському проекті Polar Expedition спільно з легендою скандинавського джазу, барабанщиком David Sundby. Колектив грає турне по Норвегії і Україні.

Пізніше Євген переїжджає в Берлін, де і проживає на сьогоднішній момент, будучи активним учасником берлінської джазового життя.

Євген грав з такими зірками джазу як John Beasley, Dwight Tribble, Frank Parker, і також є учасником багатьох міжнародних проектів.

Михайло Лишенко – український джазовий виконавець на фортепіано, органі і інших клавішних, однаково сильно захоплений, як традиційними, так і сучасними напрямками джазу. Учасник таких проектів, як LLT Trio, Vibe Trio, Le Noir, LIMOrchestra, JazzLo, Four Bros., Dark Side Trio, Pugachov Organ Trio та ін.

Квитки можна придбати в Домі МК (ул.Б. Хмельницького 57 Б) за 30 хвилин до початку концерту.