Камерний показ «Брами» + паблік ток з творцями фільму

Ukranian cinema time!

На черговому показі кіноклубу Polotno дивимося українсько-американську копродукцію — «Браму» Володимира Тихого. Та обговорюємо фільм з його творцями.

«Брама» — це суміш драми, горору і містики, що посилається на українську та радянську міфологію. Стрічка знята за мотивами культової п’єси Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів», стрічка метафорично досліджує українську сучасність з її травматичним історичним досвідом.

У центрі сюжету сім’я, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Баба Пріся (Ірма Вітовська–Ванца) товаришує з фентезійними істотами, часом бавиться галюциногенними грибами, куштує радіоактивне м’ясо та має за плечима бойові звитяги часів Другої світової.

Разом з нею живуть донька Слава (Віталіна Біблів), що закохана у місцевого правоохоронця (Дмитро Ярошенко), та онук Вовчик (Ярослав Федорчук), який мріє покинути зону відчуження та жити повноцінним життям. Втім, навіть таке дивне та дещо неспокійне через постійні сварки життя опиняється під загрозою.

Більше про фільм поговоримо на презентації та дискусії після за участі режисера «Брами» Тихий Володимир (Volodymyr Tykhyy).

Початок: 11 грудня о 19:30 у Музичний простір МК (вул. Богдана Хмельникого, 57Б). Просимо не запізнюватися.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/polotno-brama

Дякуємо кінокомпанії Directory Films за надану копію фільму.