Камерний показ фільму «Ґнарр»

31 березня від нашого вибору залежить подальша доля країни. Та, проголосувавши, можна розслабитися, що ми і пропонуємо вам зробити за переглядом кіно.

Ми знайшли документальну ісландську стрічку 2010 року «Ґнарр», актуальну і для наших реалій. Фільм Гаукура Улфарсона розповідає про комедійного актора Йона Ґнарра, який у 2010 році став мером Рейк’явіка.

Під час балотування на пост голови столиці Ісландії комедіант не обіцяв виборцям зробити їхнє життя щасливим, знизити ціни на газ вдвічі чи в чотири раз, збільшити пенсії тощо. Натомість він пішов на ризик, розраховуючи виключно на почуття гумору мешканців міста. Ґнарр пообіцяв їм, що відтепер буде покращувати економічний стан міста за рахунок єврейської робочої сили, у місцевому зоопарку з’являться динозаври, а усі жителі Рейк’явіка будуть регулярно їздити до «Діснейленду» І знаєте що? Це спрацювало!

Провсяк випадок наголосимо, що ми не агітуємо за якогось конкретного кандидата. Натомість бачимо у «Ґнаррі» чудову можливість поговорити про наш локальний політичний абсурд.

Починаємо 31 березня о 19:00 у Музичний простір МК (вул. Богдана Хмельницького, 57Б). Просимо не запізнюватися.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/polotno-gnarr

Дякуємо компанії Icelandic Film Centre – Kvikmyndamiðstöð Íslands за надану копію фільму.