Камерний показ фільму «Холодна війна» Павела Павліковського

У новий рік тільки з найкращим!

І це не просто голосна заява. Відкриваємо новий сезон кіноклубу «Холодною війною» польського режисера Павела Павліковського — найкращою стрічкою 2018 року за версією Європейської кіноакадемії. До того ж «Холодна війна» увійшла у шорт-лист премії «Оскар» і вважається одним із фаворитів нагороди.

Чорно-біла драма про кохання дівчини Зули та диригента Віктора у післявоєнній Польщі припала до душі не тільки європейським кіноакадемікам, а й журі Каннського кінофестивалю. Там Павліковський отримав нагороду за найкращу режисуру.

Пристрасні стосунки чоловіка та жінки на фоні політичних змін під чуттєву пісню Dwa Serduszka змусять закохатися в героїв та внести фільм у топ своїх улюблених, як це зробили ми.

Більше про фільм і контекст подій поговоримо одразу після показу на дискусії за участі Тетяни Артушевської, експерта з інформаційних питань Польського Інституту у Києві.

Початок: 13 січня о 19:00 у Музичний простір МК (вул. Богдана Хмельницького, 57Б). Просимо не запізнюватися.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/polotno-cold-war

Дивимося фільм в українському дубляжі.

Захід проходить за підтримки Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie. Дякуємо кінокомпанії Arthouse Traffic за надану копію фільму.