Камерний показ стрічки “Причинна” та концертна програма

Анімаційний фільм “Причинна” Андрія Щербака після участі у 32 міжнародних кінофестивалях у 16 країнах світу повертається до Києва!
Запрошуємо 14 березня до Музичного простору МК на перегляд фільму й концерт авторки саундтреку Тетяни Шамшедінової та гурту Shopping Hour із струнним квартетом Akusticos.

“Причинна” отримали такі нагороди:
– Гран-прі фестивалю короткометражного кіно «Відкрита ніч»;
– «Золоту Дзиґу» від Національної кінопремії як кращий мультфільм року;
-спеціальний приз журі «За поетичне втілення літературної класики» на XXIV Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів «КРОК»,
– нагороду фестивалю для молоді «Кіномаршрут».
У 2019 році “Причинна” стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки в номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва».

Концертна програма “В моєму серці” стане доповненням та продовженням фільму “Причинна”, а саме, теми кохання, вірності, зіставлення картин миру й війни, романтичного сприйняття світу.

Музична частина події складається з українських народних й авторських пісень та спродюсована Тетяною Шамшетдіновою, Славнозвісні пісні “Ніч яка місячна”, “Реве та стогне Дніпр широкий”, “Ой, там на горі”, “Сміються плачуть солов’ї”, “Гуцулка Ксеня” отримали нове дихання, емоційне забарвлення за допомогою сучасної музичної лексики та неординарного інструментального складу (вокал, струнний квартет, клавішні, бас-гітара, перкусія).

Україно-сербський проект Shopping Hour та квартет Akustikos:
Таня Ша Шамшетдінова – рояль, клавішні, концепція, аранжування
Олена Львова – вокал
Ганна Хабаз – бас-гітара
Антон Йожик Лейба – перкусія
Катерина Козачишина – скрипка
Арсеній Полтавець – скрипка
Анастасія Кулєва – альт
Деніс Карачевцев – віолончель, перкусія
Дмитро Глущенко – віолончель

Вартість квитків – 150 грн