Кінопоказ “Примирення: 10 років після війни”

9 липня o 17:00 в Домі МК відбудеться показ документальної стрічки «Примирення: десять років після війни» та відкрита дискусія з Гораном Лоянчічем з Центру миру та діалогу ім. Ф. Нансена (Норвегія).

Фільм «Примирення: десять років після війни» – це реальна історія зустрічі представників двох протиборчих сторін війни на Балканах – албанців та сербів. Герої фільму розповідають про свій досвід війни та миру, рефлексують і намагаються якщо не знайти шляхи примирення – то принаймні почути один одного.

Горан Лоянчіч – відомий сербський конфліктолог, старший тренер норвезького Центру імені Ф. Нансена. Після війни на Балканах присвятив своє життя роботі зі спільнотами, розділеними конфліктом. Працює у Ліллехаммері (Норвегія) пліч-о-пліч із такими всесвітньо відомими особистостями, як, наприклад, Стейнар Брін (номінант на Нобелівську премію).

Стрічка демонструватиметься  англійською мовою з українськими субтитрами. Після показу всі охочі зможуть поставити запитання експерту.

Вхід вільний за умови реєстрації.

http://bit.ly/2u1gLPN

Крім кінопоказу, Горан Лоянчіч також проведе серію тренінгів для представників НУО та органів влади, присвячених ролі діалогу під час конфлікту.

Тренінги відбудуться у Києві (10.07),  Краматорську (11.07) та Харкові (12.07).

Кількість місць обмежена.

Реєстрація на тренінг обов’язкова.

http://bit.ly/2t33MNq

Подію організує канадська неурядова організація Stabilization Support Services за фінансової підтримки Уряду Великої Британії та Посольства Великої Британії в Києві.