Кiносереда: Майстер-клас із Мариною Вродою

14 червня о 19:00 відбудеться майстер-клас із режисеркою Мариною Вродою.

Марина Врода — кінорежисерка, яку визнала Європа, а саме Каннський кінофестиваль, де у 2011 році за фільм «Крос» вона отримала Золоту пальмову гілку «За кращий короткометражний фільм».

Зараз Марина навчається в європейському університеті кінематографії, Filmuniversität Babelsberg Konrad Wolf, за її плечима — навчання у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисура художнього фільму» (майстерня Михайла Іллєнка та Валерія Сивака), та участь у багатьох кінофестивалях.

На зустрічі Марина Врода поділиться з Вами своїм досвідом та баченням сучасного кіно, розповість про навчання в Німеччині, про свій шлях та майбутні задуми, а ви, в свою чергу, зможете сміливо задавати питання та говорити про те, що вас турбує в сучасному кіно та кінопроцесі. Майстер-клас пройде за принципом відкритої розмови, де не буде місця несказанним словам.

Мета нашої зустрічі: познайомити Вас з сучасним режисером, з яким ви зможете поспілкуватися на хвилюючі вас питання, та розширити своє сприйняття сучасного кіно.

Вхід: 60 грн