КІНОСЕРЕДА: показ фільмів програми “Канни в short`ах”

З 31 квітня 2017 року відбудеться перезапуск проекту КІНОСЕРЕДА. Чекаємо на Вас на четвертому поверсі майданчику Дім МК за адресою вул. Богдана Хмельницького, 57б.

КІНОСЕРЕДА — це покази сучасного та актуального кіно, відкриті розмови, майстер-класи, живе спілкування з авторами, які створюють сьогоднішнє кіно в Україні. Це місце, де кожен зможе знайти щось для себе: режисер свого актора, оператор свого режисера, а глядач своє кіно. Ми експериментуємо з форматами, шукаючи нові форми взаємодії з глядачем, занурюємося у процес виробництва, зустрічаємося зі знавцями кіноіндустрії та кіномистецтва.

31 травня

Показ фільмів програми “Канни в short`ах”

Першою подією проекту КІНОСЕРЕДА в Домі МК буде показ  пʼяти короткометражних фільмів «Цвях» Філіпа Сотниченка, «Кров» Валерії Сочивець, «Марія» Новруза Хікмета, «Згущівка» Катерини Горностай, «Панорама» Юрія Шилова, що увійшли до програми “Канни в short`ах”. Після перегляду відбудеться Q&A, де режисери поділяться з Вами тим, як пройшла поїздка на фестиваль та чим вони займалися в Каннах .

Канни в short’ ах – це проект громадської організації “Сучасне Українське Кіно “СУК” та громадської організації “Ініціатива за ради майбутнього” за підтримки фонду Ігоря Янковського. На ювілейні 70 Канни в рамках програми short film coner будуть показані шість короткометражних фільмів молодих кінорежисерів: “Інтервал” (експерементальний фільм Нікона Романченка), “Цвях” (ігровий фільм Філіпа Сотниченка), “Кров” (ігровий фільм Валерії Сочивець), “Марія” (ігровий фільм Новруза Хікмета), “Згущівка” (ігровий фільм Катерини Горностай), «Панорама” (документальний фільм Юрія Шилова).

Фільм «Цвях» (режисер – Філіп Сотниченко)

Валентина працює юристом в одному з банків Ліхтенштейну. Вона відповідає за зв’язки зі Східною Європою. Валя ще з дитинства непогано пам’ятає українську та російську мови, адже до 13-ти років жила в Києві. У 96-му, під час важкого, перехідного для економіки України періоду, Валентина разом із матір’ю та вітчимом емігрувала до Швейцарії. Минуло 20 років.

Фільм «Кров» (режисер – Валерія Сочивець)

Молода віолончелістка Настя закохана в свого друга-підлітка Юру. У якийсь момент життя, між репетиціями та вечірками, вона захотіла щоб він став першим, але не кожен хлопець наважується на це…

Фільм «Марія» (режисер – Новруз Хікмет)

Ще один візит до лікаря виявилася невдалою для Марії. Шлюб – на межі руйнування. Одурюючи чоловіка, вона поступово усвідомлює, що живе в брехні, і все частіше занурюється в себе, щоб знайти забуті відповіді.

Фільм «Згущівка» (режисер – Катерина Горностай)

Вибух згущівки, необачно полишеної на кухонній плиті — здається найстрашніше, що може трапитися. Але до чого призведе цей випадок, не знають навіть ті, хто відповідають за його наслідки. Маленька катастрофа всередині маленької квартири може стати приводом для чогось більшого…

“Панорама” (режисер – Юрій Шилов)

Валентин – кіномеханік. Він працював в кінотеатрі Кінопанорама в центрі Києва протягом 44 років. Це його останній рік перед виходом на пенсію. Фільм був знятий в проекційної кімнаті з початку осені 2013 року до року після Майдану.

Модератор — Віталій Карпенко

Вхід: 60 грн