КіноСереда з Владиславом Міцовським

Щотижнева кіноподія від ГО «СУК» повертається!

КІНОСЕРЕДА – це новий тип освітньої програми, яка пропонує дещо більше ніж звичайний кіноперегляд. На меті організаторів, за допомогою майстер-класів, кінопоказів, читок сценаріїв, інтерактивних вечорів, ознайомити українських глядачів та кінематографістів з сучасним українським кіно.

1 листопада о 19:00 новий сезон відкриє продюсер Владислав Міцовський з майстер-класом «Авторські права на музику в кіно».

Владислав Міцовський – продюсер, музичний менеджер, куратор освітніх програм MusicHub, програмний директор Музичної конференції AtlasWeekend Conference, директор з розвитку компанії «Український авторський сервіс», співзасновник незалежного музичного лейбла CardioWave, ментор і спікер освітнього курсу «Продюсування і менеджмент в музичній індустрії». Владислав був директором гуртів «Океан Ельзи», Esthetic Education, «Акваріум», Flёur та інших.

На майстер-класі Владислав говоритиме про основні норми, що закладені в авторському праві, про те, як воно розвивалося, на яких принципах воно побудоване сьогодні, якими законодавчими нормами регулюється. Все це простою і зрозумілою мовою, не зловживаючи юридичною термінологією. Особливу увагу буде звернено на «малобюджетні» проекти і можливості українського музичного ринку.

Майстер-клас призначений для учасників як кіно-, так і музичної індустрії, а також для всіх, хто цікавиться питаннями авторського права і можливостями «монетизувати» свою творчість.

Коли: 19:00
Вхід: 100 грн
Де: Дім “Майстер Клас”
вул.Богдана Хмельницького 57

Реєстраційна форма
https://goo.gl/forms/CtmBZrSbVta86nKj1