Київ 1970-х: фарцовка та інші цікаві заробітки: лекція С. Цалика

2 грудня о 19:00 в рамках проекту “Київські суботи” відбудеться лекція українського письменника, журналіста, сценариста Станіслава Цалика “Київ 1970-х: фарцовка та інші цікаві заробітки”: видиме і таємне життя столиці у 70-х роках ХХ століття від американської жуйки до «Шанель №5», валютних оборудок і… джинсів з однією штаниною.

Це відверта розмова Станіслава Цалика про київські 70-ті. Де збиралися «бомбіли»? Як на Хрещатику купували справжні американські джинси, а також підробку – з однією штаниною? Чим ризикували «торгонавти»? Чому фарцовщики дотримувалися конспірації і хто були їхніми клієнтами? Для чого футболісти «Динамо» таємно везли до Відня долари? В яких київських готелях найактивніше перепродували імпортні шмотки? Хто вони, київські контрабандисти, і якими сумами оперували? Нарешті, що про все це думав КДБ УРСР і яких заходів вживав?
Про ці та інші маловідомі сторінки київського життя «доби застою» – розповідь на підставі архівних документів та власних досліджень лектора.

Станіслав Цалик – письменник, сценарист. Працює в історико-документальному жанрі. Народився і живе в Києві. Київським 1970-м рокам присвятив книгу «Київ: конспект 70-х», а також низку публікацій у провідних українських медіях. Загалом надрукував понад 1000 історичних есеїв про Київ. Нині веде історичний блог на Бі-Бі-Сі та історичну рубрику на сайті «Большой Киев». Член Асоціації європейських журналістів. Лауреат Мистецької премії «Київ» ім. І. Миколайчука в галузі кіномистецтва.

Вартість участі – 150 грн. Квиток для студентів та пенсіонерів коштує 100 грн.

Реєстрація на подію за телефоном 044 594 10 63.