Київський подих в долі та творчості Михайла Булгакова

22 жовтня о 17:00 історик і літературознавець Галина Анненкова-Крюкова прочитає в Домі МК лекцію «Київський подих в долі та творчості Михайла Булгакова».

Ми звикли до того, що саме Андріївський узвіз став у долі й творчості Майстра його місцем сили, головним джерелом і літературного натхнення, і основних людських цінностей.

Але й  за межами Андріївського узвозу Київ надихав письменника, наповнював його образами, які не могли затьмарити ні розлука з рідним Містом, ні випробування, що випали на долю Майстра. Саме про цю владу Києва, про все, що стало полотном чудових творів, і полотном самого життя, – лекція про київський простір, що зіткав письменника і людину на ім’я Михайло Булгаков.

Ми вийдемо за межі Андріївського узвозу і зможемо очима письменника, його живим словом побачити й почути вируючу ярмарку на Контрактовій площі, Дніпро з його розливами, Володимирську гірку – неіснуючу вже «Голгофу», давню Софію, alma mater Булгакова – гімназію і Університет та багато, багато тих місць, які, на щастя, і сьогодні вціліли на київській землі і як раніше роблять Київ – Містом. Потрібно тільки розгледіти те, без чого, можливо, не було б самого Булгакова і без чого йому було б незатишно у цьому житті.

Вартість квитків: 150 грн