Композитори грають самих себе

24 серпня 19:00
GOLDEN GATES STAGE

КОМПОЗИТОРИ ГРАЮТЬ САМИХ СЕБЕ

В музичному середовищі є твердження, що композитори завжди грають власні твори гірше, аніж інші виконавці. Тим не менш слухачі затамувавши подих слухають виступи композиторів на «біс», коли вони під час авторського концерту можуть вийти на сцену і зіграти себе. На свято Незалежності України три київських композитора роблять місту такий подарунок із власних творів, достойних звучати на «біс». Це рідкісний випадок, коли композитори є ще й відомими виконавцями на різних інструментах – флейті, віолончелі і фортепіано.

СЕРГІЙ ВІЛКА (флейта, фортепіано)
1. A(i)rietta для флейти соло, op.14 (2012)
2. Новий твір для флейти соло (2018)
3. Новий твір для фортепіано соло (2018)

ОЛЕГ БЕЗБОРОДЬКО (фортепіано)
1. «Одна мамка, сорок дідиків» (2006)
2. «Le Tombeau d’un Amour» (2006)
І. Moderato, all’antica
ІІ. Largo, all’antica
ІІІ. Con moto, lirico
3. «Інтермеццо» (2011)
4. «Молитва митця»
5. «Миньонеты и поэметты нашего времени» для фортепіано у чотири руки:
І. Миньонет
ІІ. Поэметта
ІІІ. Метаминьонет
ІV. Поэметта-дизель

ЗОЛТАН АЛМАШІ (віолончель, фортепіано)
1. Сюїта №1 для віолончелі соло
І. Прелюдія
II. Вальс
III. Пісня Сари та її банди
IV. Танго (світова прем’єра)
2. «Краплини» для фортепіано соло
3. «Ностальгія» для віолончелі соло
4. «Прелюдія» для віолончелі соло
5. «Христя, Христя» для віолончелі соло

————–
Сергій Вілка – композитор та флейтист. Співзасновник Sed Contra Ensemble.
Як флейтист брав участь у International Ensemble Modern Academy в рамках фестивалю Klangspuren Schwaz Tirol. В якості соліста та ансамблевого музиканта здійснив значну кількість прем’єр творів українських та зарубіжних авторів. Деякі з цих композицій були написані спеціально для Сергія.
Як композитор був учасником програми International Artist Residency Program в якості composer-in-residence (м. Друскінінкай, Литва).
Сергій Вілка – автор симфонічної, камерно-інструментальної та хорової музики. Його твори виконуються в Україні, США, Австрії, Польщі, Литві, Молдові, Вірменії та Росії.

—————
Олег Безбородько – композитор і піаніст, доцент кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, кандидат мистецтвознавства.
Член Національної спілки композиторів України. Лауреат Премії ім. Л. М. Ревуцького (2008) та Премії ім. М. В. Лисенка (2017), лауреат і дипломант міжнародних конкурсів піаністів та композиторів. Стипендіат урядів України, Швейцарії та Університету м. Оттава.
У 2014-2017 роках разом зі співачкою Інною Галатенко презентував програму з камерно-вокальних творів Валентина Сильвестрова «Музика поезії» в Україні, Німеччині, Франції та США за участі композитора.
О. Безбородько – автор симфонічної, камерної, хорової та популярної музики. Його твори звучали в Україні, США, Швейцарії, Данії, Великій Британії, Китаї, Німеччині, Голандії, Греції, Росії, Литві, Франції, Португалії, Польщі, Турції, Румунії, Ізраїлі, Узбекістані, Сингапурі, Малайзії. Ноти виходили друком в Україні, Німеччині, Великій Британії, записи видавалися на компакт-дисках в Україні, Литві та США.

—————-
Золтан Алмаші – український композитор, віолончеліст, лауреат премії ім Л.Ревуцького (2003)., лауреат премії ім. Б.М. Лятошинського (2012).
Двічі лауреат Міжнародного конкурсу ім. С. Прокофєва на батьківщині композитора (як віолончеліст і як композитор).
Твори композитора виконуються в Швейцарії, Франції, Польщі, Голландії, Білорусі, Молдові , США, Німеччині.
Зараз Золтан Алмаші працює в НАС Київська Камерата, також учасник ансамблю сучасної музики Nostri temporis , керівник фестивалю камерної музики “Гольфстрім”, засновник та учасник струнного квартету імені Левка Ревуцького.
Старший викладач НМАУ ім. Петра Чайковського, викладає струнний квартет.
У 2008 був учасником стипендіальної програми Міністерства культури Польщі Gaude Polonia.
Золтан Алмаші – автор понад 60-ти творів для різноманітних складів, основну частку яких складають твори для камерного оркестру.

В залі обмежена кількість місць. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://bouquetstage.com/

*Зверніть увагу, щоб потрапити на концерт, потрібно придбати вхідний квиток в музей. Вартість – 50 грн.