Концерт кельтської музики в Музичному просторі МК

8 лютого в Музичному просторі МК (https://www.facebook.com/musicspacemk/) відбудеться концерт фолк-гурту “Rún” (https://www.facebook.com/runkiev/), одного з найяскравіших представників стилю contemporary Celtic в Україні.

Київський фолк-гурт “Rún” («Рун» у перекладі з гельської – загадка, таємниця) вивчає та виконує традиційну музику ірландців, шотландців, та інших народів кельтського походження в її сучасному звучанні. Вивчаючи та наслідуючи автентичну манеру виконання, з використанням традиційних, рідкісних для України музичних інструментів, учасники гурту “Rún” також експериментують з синтезом різних музичних напрямків та стилів. Протягом 17 років свого існування гурт брав участь у численних фестивалях, як в Україні, так і поза її межами.

Музика гурту органічно вписується в різні формати виступів: колектив цілком природньо виглядає у клубах, пабах, камерних та великих залах, а також на відкритих концертних майданчиках.

Як відомо, початок лютого – час святкування одного зі старовинних календарних кельтських свят, Імболку, отже концерт – майже святковий.

На концерті “Rún” запропонує слухачам оновлену музичну програму. На публіку чекають авторські обробки традиційних ірландських, шотландських, бретонських та галісійських мелодій, різноманітні музичні цікавинки та кілька прем’єр плюс, як завжди, універсальний позитивний заряд кельтської музики.

Склад гурту:
Андрій Яковенко – флейти, мандоліна, бузукі, боуран
Микола Іванов – альт, гайта, мандоліна, скрипка
Сергій Каденко – гітара, клавішні

У концерті беруть участь:
Антоніна Вінник – вокал
Наталія Скрябіна – вокал

*До уваги танцюристів – для танців є дуже невеличкий простір під сценою та збоку від неї.

Незабаром буде доступний попередній продаж квитків на концерт.

Також квитки можна буде придбати в день заходу на вході в Музичний простір МК.

Вартість квитків:
у попередньому продажі – 150 грн.;
на місці в день події – 200 грн.