Концерт Марії Нємцової та Віталія Ватулі в Домі МК

Кілька років тому двоє молодих і талановитих музикантів – піаністка Марія Нємцова (рояль, Росія – США) і саксофоніст Віталій Ватуля (саксофон, Росія – Нідерланди) створили проект «Музика за мир». Це концерти і майстер-класи в особливих місцях планети, які постраждали від війн, стихійних лих і тероризму. Це світ музики, який об’єднує людей, говорить про світ і створення.

Не випадково Дім МК починає свій концертний сезон саме з цих прекрасних музикантів, вже знайомих Вам з 2014 року, коли вони вперше виступили на сцені Дому МК, звертаючись своєю музикою до України як до держави вільних людей.

Ми пишаємося тим, що їх проекти в 2016 році будуть представлені на Міжнародному фестивалі “Контрасти” у Львові.

Отже, для Вас в рамках IV сезону проекту “Музика за мир” прекрасні музиканти підготували спеціальну програму:

Перша частина концерту:
М. Брух “Романс” для альта та рояля оп. 85 (транскрипція для саксофона та рояля)
Н. Шенк “Impetus” у чотирьох частинах
Т. Йошиматсу соната “Fuzzy Bird”
Друга частина концерту:
Ф. Шопен “Фантазія” оп. 49
Ж. Массне “Медитація” (для сопрано саксофона та рояля)
М. Скрипник “Х” – прем’єра в Києві
А. П’яццолла “Історія танго”
Бордель 1900
Кафе 1930
Нічний клуб (1960)

Вартість квитків – 80 грн. Пенсіонери та студенти мають 50-тивідсоткову знижку! Замовлення квитків за телефоном – 044 594 10 63
Наша нова адреса – Б. Хмельницького, 57 Б.

Марія Нємцова – лауреат міжнародних конкурсів, випускниця Московської консерваторії, Королівського коледжу і Трініті Лабан консерваторії в Лондоні, фортепіанної академії в Імолі (Італія), засновник благодійного фонду “Music – for peace”.

Віталій Ватуля – один з найбільш яскравих молодих саксофоністів Росії. Народився в 1987 році в Москві. Навчання музиці почав у Криму (Україна), в 13 років переміг на республіканському конкурсі «Юний віртуоз» в Сімферополі. Завоював нагороди Європейського конкурсу саксофоністів «Юний соліст» (Гап, Франція), Міжнародного конкурсу «Класична спадщина» (Москва, Росія) та Міжнародного конкурсу виконавців на духових інструментах (Тольятті, Росія).