Концерт “Опера і не тільки” від Олександра Благодарного

27 жовтня о 19 годині в рамках проекту MK Classics (куратор – Тетяна Калініченко) запрошуємо Вас на концертну програму “Опера і не тільки…”. Соліст – український баритон Олександр Благодарний.

Олександр Благодарний народився у Дніпропетровській області. Вступив до Кіровоградського музичного педінституту на факультет фортепіано. У 19 років приїхав до Одеси на прослуховування до професора Галини Поліванової, після чого його прийняли до консерваторії (нині – Одеська Національна музична академія) одразу на третій курс. Пізніше навчався в Міланській консерваторії і брав приватні уроки у педагогів в Італії. Виступав в Італії, Франції, Ізраїлі, Австрії, Німеччині, Болгарії.

З 1998 року – представник Італійської опери за контрактом з Prima International Artists Management. Виступав на сцені театру La Scala (Мілан, Італія), Олімпійської зали Hachioji (Токіо, Японія), Theatre of Bologna (Italy).

Повернувся в Україну, де став солістом Дніпропетровського, а потім – Донецького театрів опери та балету. Виконує головні партії в операх «Євгеній Онєгін» Петра Чайковського, «Борис Годунов» Модеста Мусоргського, «Князь Ігор» Олександра Бородіна, «Ріголетто» і «Набукко» Джузеппе Верді, партію Скарпіа в «Тосці» Джакомо Пуччіні, інші.

У Домі МК він виконає програму, що складатиметься з арій відомих опер та всесвітньопопулярних класичних романсів.

Концертмейстер програми – Олексій Бєглєцов.

Концерт відбудеться за підтримки компанії – Integrum biopositive design.

Вартість квитків – 50 грн.

Реєстрація на концерт за телефоном – 044 594 10 63.