Концерт Темпей Накамура (Японія) за участі “Two Violins”

6 листопада о 14:00 в Домі МК (вул. Богдана Хмельницького, 57) неперевершений Темпей Накамура (Японія) та талановиті “Two Violins” зіграють разом для дітей із соціально незахищених верств населення та дітей з фізичними особливостями.

Темпей Накамура – яскравий і непересічний віртуоз-піаніст і композитор, який став відомим після сольного концерту у Карнегі Холлі в Нью-Йорку. Того ж року він вирушив в тур Європою, що згодом стало щорічною традицією. Зараз його радо приймають в Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембурзі, Естонії, Словакії, Білорусі. Його талант і музика були високо оцінені також в Україні, де артист побував уже двічі (у 2014 та 2015 рр.). Невід’ємною частиною діяльності Темпея є благодійність. Допомагати людям артист розпочав ще у віці 14 років, коли його будинок був зруйнований потужним землетрусом 1995 року. Після Великого тихокуського землетрусу 2011 року, Темпей став часто давати концерти для жертв лиха. Згодом, він подарував острову рояль, на якому щорічно дає серію благодійних концертів. Цього року піаніст планує виступити і на острові Кюсю, що постраждав від землетрусу навесні 2016 року.
Благодійна діяльність є близькою і для гостей концерту – колективу молодих та амбіційних скрипалів “Two Violins”. Хоч учасникам дуету – Тетяні Жмендак та Іллі Бондаренку – всього по 14 років, вони мають досвід виступу на таких значних музичних майданчиках і подіях, як Карнегі Хол (Нью-Йорк); Благодійний бал Принца Гаррі (Лондон); зустріч дипломатів ООН з Папою Римським, присвяченій питанням глобального миру. Скрипалі не лише успішно виступають у країнах Європи та Америці, незабаром – в Японії, але і є улюбленцями публіки вдома, в Україні. Доказом може слугувати те, що 2015 року Two Violins і Тріо Наталії Лебедєвої зібрали найбільшу аудиторію в історії найвідомішого джазового фестивалю Східної Європи Alfa Jazz Festival – 2500 глядачів на Площі Ринок.
“Ми сподіваємося, що музика, народжена внаслідок японсько-української дружби, торкнеться кожного дитячого серця, зростивши в ньому любов до прекрасного. А концерт запам’ятається вам надовго”, – кажуть організатори.
Концерт організований за підтримки Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ», Дім МК, дует “Two Violins”, Департаменту Культури КМДА.
Вхід лише за запрошенням.
За запрошеннями звертатись за номером 050-325-63-55 (Галина)