Концерт “Романтичні діалоги на фоні Модерну”

19 жовтня о 19:30 в рамках проекту MK Classics (куратор – Тетяна Калініченко) молоді українські музиканти Темур Якубов (скрипка), Золтан Алмаші (віолончель) та Євген Левкулич (фортепіано) представлять програму «Романтичні діалоги на фоні Модерну» із творів сучасних композиторів Золтана Алмаші (Україна) та Олександра Левковича (Канада), а також митців пізньоромантичного періоду Йоганеса Брамса, Сергія Рахманінова та харків’янина Сергія Борткевича.

Темур та Євген є авторами ідеї та організаторами Міжнародного музичного проекту у формі фестивалю «Борткевич в Україні», який відбувся у Києві у березні 2017 року. Українська публіка у переповнених залах мала змогу протягом п’яти днів насолоджуватися музикою Сергія Борткевича. Проект об’єднав музикантів зі Сполучених Штатів Америки, Італії та України, а також студентський та професійний оркестри.
Темур та Євген були запрошеними артистами на Міжнародному музичному фестивалі «Камерфест» у Хмельницькій обласній філармонії та фестивалю «Гольфстрім» у Києві. Географія концертів молодих виконавців охоплює різні міста України, серед яких Харків, Одеса, Чернігів, Острог, Полтава та інші.
Вони неодноразово були гостями у різних музичних теле- та радіопередачах, а в грудні 2016 року здійснили запис скрипкових та фортепіанних мініатюр Борткевича для телеканалу “Культура” Національної телекомпанії України.

Серед запрошених музикантів у проекті «Борткевич в Україні» брав участь Золтан Алмаші – відомий сучасний композитор та віолончеліст, автор понад 60-ти творів для різноманітних складів, основну частку яких складають твори для камерного оркестру. В якості композитора і виконавця він бере активну участь в усіх найбільших фестивалях сучасної музики в Україні (“Контрасти”, “Форум Музики Молодих”, “Київ Музик Фест”, “Музичні Премєри Сезону”, “2 Дні і 2 Ночі”). Його музика виконується в Швейцарії, Франції, Польщі, Голландії, Білорусі та Молдові.

Програма концерту в Домі МК:
С. Борткевич – п’єса з циклу «У ¾ такті» ор.48
С. Борткевич – Сюїта для скрипки та фортепіано ор.63
С. Борткевич – Романс для віолончелі та фортепіано ор.25 №1
С. Борткевич – Елегія для віолончелі та фортепіано ор.46
С. Рахманінов – Вокаліз ор.34 №14
Й. Брамс – Соната для скрипки та фортепіано №1 ор.78 G-dur
З. Алмаші – Вступ до неіснуючої пісні для скрипки та фортепіано
О. Левкович – Романс і Канцонетта для віолончелі та фортепіано

Вартість квитків – 100 грн., студенти та пенсіонери – 50 грн. Реєстрація на концерт за телефоном – 044 594 10 63.