Культурологія і метатеатр- презентація магістерскої програми

17 листопада 2018 року в Домі освіти та культури «Майстер Клас» у Києві відбудеться презентація нової експериментальної театральної програми для магістрів – “Культурологія і МЕТАТЕАТР”. 
Програма створюється в рамках реалізації інноваційного театрально-освітнього проекту МЕТАТЕАТР, підтриманого грантом від Український культурний фонд.
Запрошуємо випускників театральних та гуманітарних ЗВО, викладачів, журналістів, освітян та усіх, хто цікавиться процесом розвитку театральної освіти в Україні до участі у заході.
Для участі у заході заповніть, будь-ласка, коротку реєстраціійну форму: https://goo.gl/5tebDT
В основі освітньої діяльності МЕТАТЕАТРУ закладена нова унікальна акторська технологія Ігрового театру, розроблена режисером та педагогом М. Буткевичем та адаптована до сучасних професійних та творчих вимог українсько-американським театральним режисером та педагогом Олегом Ліпциним.
Олег Ліпцин є провідним спеціалістом з методики Ігрового театру, яка вважається однією з найперспективніших теорій розвитку сучасного театру.

Художній керівник проекту Олег Ліпцин про основні засади, на яких будуватиметься навчальна програма: «Ми позиціонуємо таку форму навчання та освоєння професії як «відкриту» саморегульовану творчу структуру, з-поміж завдань якої – поступове формування в українському суспільстві незаідеологізованої художньої свідомості, розширення внутрішньої свободи людської особистості в її творчих виявах».
Основна місія проекту – вдосконалення рівня освіти потенційних студентів, випускників театральних та гуманітарних факультетів з різних міст України, шляхом проведення навчальних сесій на базі учбових закладів, розташованих у різних регіонах країни.
Програму представлятимуть:
Олег Ліпцин – художній керівник проекту, американський та український театральний режисер та педагог, один з провідних спеціалістів з Ігрового театру в світі; дворазовий лауреат театральної премії України “Київська Пектораль” та низки інших премій, кандидат мистецтвознавства.

Діана Клочко – мистецтвознавиця, лекторка та спів засновниця перекладацької премії «Metaphora»; заслужений працівник культури України;

Катерина Кістень – актриса театру та кіно, заслужена артистка України

Наталка Костенко – актриса театру, координатор проекту.

Дата: 17 листопада, 15:00.
Місце: Дім «Майстер Клас», вул. Б. Хмельницького, 57б. 
Вхід вільний. 

Контакти для акредитації преси:
Поліна Логвінова
+380 50 352 7005
p.logvinova@masterklass.ua

* Про Український культурний фонд
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.