Авторська екскурсія виставкою Ахри Аджинджала

3 квітня о 19:00 в Домі МК відбудеться авторська екскурсія експозицією «Декілька слів про тишу». Разом із художником Ахрою Аджинджалом відвідувачі матимуть можливість дізнатися про колористику живописного мінімалізму, про те, як художник досягає у своїх пейзажах і натюрмортах кульмінації емоцій, як точність художнього формулювання переростає в багатовимірність інтерпретацій. Під час екскурсії також буде можливість поставити запитання художнику і подискутувати на тему сюжетності в жанрах пейзажу та натюрморту.

Нагадаємо, що нова експозиція Ахри Аджинджала «Декілька слів про тишу» продовжує серію персональних проектів учасників творчого об’єднання «Синій жовтень» у просторі Дому «Майстер Клас». В експозиції представлені живописні роботи Ахри Аджинджала, створені ним протягом останніх 2 років.

Вхід на авторську екскурсію – вільний. Реєстрація за телефоном – 044 594 10 63.

P.S. Підготовка та відкриття експозиції «Декілька слів про тишу» одержала нову музичну варіацію – співпрацю із відомою співачкою Назгуль Шукаєвою. Відтак 3 квітня, о 20:00 після кураторської екскурсії в Музичному просторі МК Назгуль Шукаєва разом із музикантами запропонують нову концертну програму «Голосом про тишу». Це своєрідна музична відповідь на живописний мінімалізм Ахри Аджинджала, подорож через голос у гармонію, голосова медитація, яка оформлює внутрішню тишу. Вартість квитків на концерт – 250 грн., студенти і пенсіонери – 200 грн. 

Реєстрація на концерт за телефоном – 044 594 10 63.