Квартет Олексія Пєтухова

322-й концерт авторського проекту Олексія Когана “Тема з варіаціями. Live 3.0”. 29 березня о 20:00 в Домі МК Олексій Пєтухов представить проект авторської музики, а також інтерпретації джазових стандартів.

Олексій Пєтухов – одеський піаніст, композитор і аранжувальник. Закінчив естрадний відділ одеського музичного училища ім. К. Ф. Данькевича по класу джазового фортепіано, потім одеську консерваторію. З 2000 – викладач фортепіано і імпровізації в одеському училищі мистецтв і культури й диригент молодіжного джаз оркестру Миколи Голощапова.

Учасник багатьох фестивалів і міжнародних проектів, Міжнародного Джазового Абонементу Арка Овруцького. Виступав спільно з In-Grid, Haddaway, Chanda Rule, Grace Garland, Pawel Gusnar, Bernard Struber, Gregory Porter, Filo Machado, Eve Cornelious, Allan Harris, Kevin Mahogany й ін.

Олексій Пєтухов працює з тріо, квінтетом, камерним оркестром, дитячим хором і біг бендом.

Максим Кондратьєв – контрабасист, учасник численних джазових концертів, грає з провідними музикантами Одеси і учасник міжнародних проектів.

Антон Косей – провідний барабанщик Херсона, що виріс в творчому оточенні чудового музиканта і педагога Олега Голдаківського. Останнім часом часто підключається до тріо Олексія Пєтухова.

Катерина Кравченко – молода, талановита і по-справжньому захоплена джазом вокалістка, яка впевнено виходить на українську джазову сцену, в її активі численні виступи в концертах, конкурсах і фестивалях, участь в МДА Арка Овруцького, а також в концертах з Allan Harris, Eve Cornelious , Benny Benack.

Склад:
Олексій Пєтухов – фортепіано
Максим Кондратьєв – контрабас
Антон Косей – ударні
Катерина Кравченко – вокал.

Вартість квитків – 150 грн.
Квитки можна придбати в Домі МК (ул.Б. Хмельницького 57 Б) за 30 хвилин до початку концерту.