Лекція Алли Ботанової «Історія інтер’єру в Україні за останні 30 років»

18 березня у Домі МК відбудеться друга лекція Алли Ботанової, завдяки якій в Україні з’явилося поняття “інтер’єрна журналістика”. Зокрема, лекторка розповість про історію інтер’єру в Україні за останні 30 років.

Алла Ботанова з 1997 року працювала представником України в першому інтер’єрному виданні на пострадянський території – російському журналі Salon. Шукала цікаві об’єкти, писала про них, вчилася їх знімати із засновниками інтер’єрної фотографії Зінуром Разуддіновим, Михайлом Степановим, Євгеном Лучіним.

Два роки була ведучою та авторкою сюжетів в передачі ” Стиль та інтер’єр” на каналі IСTV.

Протягом року піднімала український “Салон”. З московською редакцією починала видання “Лучшие интерьеры”. Восени 2002 року завдяки Аллі Ботановій з’явилося абсолютно унікальне видання “Архідея” – за два роки журнал став лідером в Україні та не загубився серед іноземних видань, що багато разів мало підтвердження на за,кордонних виставках.

У лютому 2009 року вийшов з друку перший номер наступного мого проекту Алли Ботанової – часопис “Об’єкт”, а вже за місяць побачив світ абсолютно оновлений “Decor” – журнал, який розповідав про мистецтво декорування. Нині Алла Ботанова долучилася до створення часопису “Бурлеск”, друге число якого вже на розкладках друкованих видань.

Вартість участі – 150 грн. (пенсіонери та студенти мають 50-відсоткову знижку).

Запис на лекції за телефоном – 044 594 1063