Лекція. Чому не варто бути «ідеальною» мамою?

13 травня в усьому світі відзначають День матері ♥ Ми пропонуємо вам провести цей день з родиною, а вже 15 травня зробити собі подарунок – зустрітися з подругою за келихом проссеко на лекції «Чому не варто бути «ідеальною» мамою?».

Класична «ідеальна» або «правильна» мама – це та, яка приносить себе в жертву дітям, але вимагає від них послуху, ввічливості і стежить, щоб вони тішили всіх оточуючих і неодмінно досягли успіху. При цьому  непогано, якби мама ще й була першокласною господинею, займалася саморозвитком й була цікава своєму чоловікові.

А якщо ми скажемо вам, що бути «ідеальною» мамою – дуже згубно? І, в першу чергу, для психологічного розвитку вашої дитини.

НА ЛЕКЦІЇ ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ
– Основні ідеї виховного підходу Франсуази Дольто і чому вони так популярні у Франції.
– Чому найжахливіше для дитини – це «ідеальна» мама.
– Яку головну роль мама виконує в психологічному розвитку своєї дитини.
– Завдання мами на кожному етапі розвитку дитини.
– Чим відрізняється «ідеальна» мама від люблячої.
– Чому мама не повинна цілком і повністю присвячувати себе дитині.
– Як впоратися з негативними почуттями по відношенню до дитини і негативними почуттями дитини по відношенню до себе.
– У чому полягає зворотний бік материнства, і що значить небажання мати дитину.
– Що таке «правильне говоріння», «розумні заборони» і «усвідомлена позиція».

Програма лекції заснована на підході французького психоаналітика Франсуази Дольто і здатна перевернути ваше уявлення про материнство та виховання.

ЛЕКЦІЯ БУДЕ ЦІКАВА
Майбутнім, молодим і досвідченим батькам, які задаються питаннями про виховання, а також всім, хто цікавиться психологією або має безпосереднє відношення до виховання дитини.

ЛЕКТОР
Ольга Вікторівна Школенко – практикуючий психоаналітик, сертифікований фахівець Української Асоціації психоаналізу і Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій. Ідеолог і засновник Французької академії батьківства (ФАБ). Викладач Міжнародного Інституту глибинної психології.

ФАБ: Французька академія батьківства – це освітній проект для батьків. Програми базуються на методах паризького психоаналітика Франсуази Дольто і навчають психологічному аспекту розвитку дитини.

МІСЦЕ
Жодних сірих кабінетів і занадто серйозних облич 🙂 Лекція пройде в галереї Дому «Майстер Клас» за адресою вул.Богдана Хмельницького, 57.

ЧАС
З 19:00 до 21:00. Це оптимальний час, щоб засвоїти масив нової інформації.

РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація обов’язкова: goo.gl/H89RCT
Вартість: 250 гривень.

Є питання? Телефонуйте за номером: +38 0977936017