Лекція нідерландського маркетинг-фахівця Ральфа Флерена

Запрошуємо вас на лекцію нідерландського маркетинг-фахівця Ральфа Флерена (Ralf Fleuren) в Домі МК, яка відбудеться в рамках проекту Creascope (Creative Business Conference). Ральф живе і працює в голландській Кремнієвій долині – Ейндховені.

Під час лекції ви дізнаєтеся, як інноваційний маркетинг здатний впливати на бізнес, які прийоми використовують нідерландські фахівці, як формувати стратегію бізнесу; проаналізуєте успішні приклади з професійного досвіду Ральфа; познайомитеся з зарубіжними трендами в онлайн-просуванні.

Тема «Smarketing» актуальна для маркетологів, стратегів, керівників компаній і відділів маркетингу, піарників незалежно від сфери діяльності. Інструменти, про яких розповість Ральф, універсальні!

Ральф Флерен – маркетолог, викладач, фахівець з комунікацій, лектор в сфері інноваційного маркетингу. Консультує бізнеси самих різних напрямків, проводить тренінги. Спеціалізується на онлайн-маркетингу. Є членом Креативного бізнес-хаба Founded By All в Ейндховені. Заснував компанію Bliqsem, яка організовує креативні сесії для навчання компаній і підприємців. Як онлайн-маркетолог, тренер і лектор Ральф допомагає організаціям розвивати бізнес за допомогою реалізації інноваційних маркетингових стратегій.

Партнер заходу: Майстер Клас / Master Klass

Вартість участі – 500 грн
Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTFyEzZ_kVLIq47jLQsBV8QKskTZ-UgX4uNAq9figB6X8qrQ/viewform

Додаткова інформація за телефонами:
+38 067 239 60 06
+38 067 320 18 69
+38 050 312 90 89